Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rigo88

    aktív tag

    üdv
    tervezem egy új tv vásárlását. az ára úgy 150k ft lehet. (140-180 körül)
    mivel tvként és moziként egyaránt használnám, így a lcd a megfelelő választás a plazma helyett ahogy olvastam.
    ledest szeretnék, tuner, 3d, smart, hálózat, hang stb mindegy, leginkább az ár-ugrás miatt egyik sem kéne bele...
    minimum 40" de jobb lenne 50. ezutóbbi nyilván már kiesik a megjelölt árkeretből.
    magától értetődik, hogy fullhd.
    Nyilván be tudok menni egy bótba és azt mondani, hogy mutassá tévéket ennyié. A kérdésem inkább, hogy milyen márkát illetve tipust érdemes kerülni? Avagy melyikek a kedvelt nemhamarelromló márkák?
    köszi

    egyet nem értenék, ha nem közgazdasági végzettségem lenne: miért nem lehet kapni kizárólag mindenféle, de leginkább hdmi bemenettel rendelkező nagy méretű "kijelzőt"? semmi tuner, semmi 3d, semmi smart tv, semmi hang, semmi hóbelebanc csak egy kvázi óriási monitor.

    Dirr

  • rigo88

    aktív tag

    köszönöm a válaszokat, ez esetben úgy fogalmaznék, hogy a kijelző színhűségén képélességén és méretén kívüli paraméterek gyakorlatilag elhanyagolhatók. felőlem lehet félwattos mono hangja, és 1992ben gyártott tvtunere :D értelem szerűen viccnek szántam.
    tehát nekem mindegy lcd/plazma, azt tudom, hogy a crt tv-t - már - nem tudom sokáig nézni, a 100hz frissítésűt sem mert zavar. nem ismerem a technológiai különbséget az lcd és a plazma közt, ennek megismerésétől most eltekintenék, a lényeg, hogy jónagytévé legyen és fullhádé :)
    tehát a megadott ár-kereten belül a képminőség és méret szempontjából a legjobb választást szeretném megtalálni. (ha minőség-méret a mérleg két oldala akkor inkább a méret számítana, szeretem ha nagy :D pl ha azt mondod, hogy x tévé 42" de eszméletlen képe van és van az y tv 50" de nem olyan jó mint az x tévéjé de egy az áruk, akkor az 50" fogom választani.)
    ezen kívül van még más platform ahol nézelődhetek?
    köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Dirr

  • rigo88

    aktív tag

    üdv
    lehet mo-n elcsípni áruházban (auchan, tesco, mm, euronics stb tehát részletfizetési lehetőséggel) 80k körül 32" fullhd lcd tévét?
    smart, 3d, top hangzás, meg ilyen csicsák nem érdekelnek. :)
    több okból kérdezem, pl hogy HAT éve vettem 82ért 32" orion hd ready tévét. "nanebasszámá" hogy még mindig ugyanannyi az ugyanolyan tévé :))
    meg pl azért is, mert 150k-ért vettem 3év garral nemrég 50" fullhd plazmát. (persze azt itt kint)
    köszi az ötleteket!
    r

    Dirr

Aktív témák