Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz diegho #15156 üzenetére

    D5000-nek jó a hangja? Ezt még senki nem mondta. Mihez képest?

    Merre vagy? A hóesés miatt kérdezem.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • rasotamas

    veterán

    válasz diegho #15156 üzenetére

    Köszi a választ, lehet, hogy az lesz, mivel Debrecenben lesz megvéve és épp a Mediaban és a tescoban is van 100-ért. Ha majd nem lesz zizis a kép érdekelne milyen digitévén mert azzal lesz használva. Fényes vagy matt a kijelző? Mivel elég napfényes helyiségben lesz használva szerintem a matt jobb lenne. Bár nekem is matt van, és ha telibe süt a nap sz*rt nem ér.

    Más: Tényleg számít, hogy milyen cimkét adok a hdmi bemenetnek? LG42lf2510-em van. Most átállítottam PC-ről Blu-ray-re kíváncsi vagyok mi változik. Ezekről az lg-ken bekapcsolható funkciókról nincs valami infótok? USB media player be van kapcsolva, mással nem mertem babrálni. Jó lenne még: PiP, automatikus képarány, mert megőrülök kézzel váltogatni a 16:9 meg a nagyítás között, meg tök zsír az elalváskapcsolóval egybekötött képernyőkikapcsolás, csak ha megnyomom a hangerőgombot, mert még nem aludtam el és túl hangos azonnal visszaáll max fényerőre, szóval apróbb finomhangolások, tweak-ek jók lennének.
    Nekem sincs EPG bizonyos csatornáknál. pl Discovry Science-en van, travel&livingen van, de investigation discovery-n nincs ez mitől lehet?
    CA kártyával használom, kis helyi kábeltv.
    Amúgy nálunk kb 5-8 csatornából álló csomagok vannak DTV-n, 700-1700 ft között, ha bármelyiket megrendeled kapod az alapcsomagot is digitálisan, és valamiért nem csak a megrendelt csomagot kapom, hanem egy másikat is. Emiatt elkezdett furdalni a kíváncsiság, hogy vajon foghatnám az összeset? Létezik trükközés DVB-C-n meg CA modullal? A másik, amit nem csalás szempontjából kérdezek: Le lehet valahogy másolni a smart kártyát? Csak mert 5-en vagyunk, 5 tévénk van, és a szolgáltató csak az első kártyát és beltérit (csak egyben) adja ingyen, 2 további havi 5-500 forint, és csak 3 lehet :s

    https://tinyurl.com/rasoapro

Aktív témák