Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szevam

    aktív tag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Rive #171 üzenetére

    Elgondolkodtató. A természetes tüzekre (ha jól tudom) azért van szükség mert, így tápanyag jut a földbe vissza. Az, hogy ennyit hallunk a tüzekről most, mikor elvileg korábban jobban "égett a ház" azért furcsa.
    A cikkben viszont nem tetszik az utolsó bekezdés: Ahol felteszi a kérdést, hogy Mit lehet tenni? és olyan választ ír amiben az szerepel, hogy mások milyen baromságokat tesznek/tettek. Legalább egy mondatba írta volna le a kérdésre a választ, vagy adott volna más címet a bekezdésnek. :(

    Szerintem:

    - Sokan szeretnének olyan környezetben élni, ahol nem beton van, hanem zöldebb terület, frissebb levegő, tisztább környezet. Mert jó érzés. Ennek reményében akarnak valamit tenni, de ők maguk sem tudják pontosan, hogy mi lenne a legcélszerűbb. Kapnak iránymutatást, de lehet hogy az zsákutcába tereli őket.
    - Azzal, hogy a városon belül elektromos autók, buszok vannak, azért lehet jó, mert lokálisan kevesebb káros anyagot, port szívnak be azok az emberek akik ott élnek és mászkálnak, ahol sokszor dugó van.
    - Még mindig tartom magam ahhoz, hogy ha mindenki azt és annyit használ, amire ténylegesen szüksége van, akkor kevesebb probléma lenne (vagy nem lenne probléma).
    - Az tény, hogy nem tudom hova kerül az a pénz amit elvileg akkor adok ki, ha békás termékeket veszek: , azaz mi garantálja, hogy valóban segítségre fogják fordítani azt az összeget.

    [ Szerkesztve ]

    Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Új hozzászólás Aktív témák