Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz rétisün #4906 üzenetére

    Dettó ugyanez volt velem is. Utálok szélben tekerni, legrosszabb dolog, ha ellendolgozik neked még a szél is. Azt hittem mára elmúlik, de ugyanúgy fújt...

    Egyébként szerintem is hasznos a több sebesség, fokozatmentesebbnek érzed a gyorsítást a segítségével és kényelmesebben belőhetőek a sebességek.

  • DemonDani

    addikt

    válasz rétisün #4906 üzenetére

    én már rájöttem hogy nem is a szelet utálom, hanem a hangját... süvít órákig a fülembe, baromira idegesít :W ha nem lenne hangja és hallanám a külvilágot akkor nem is lenne vele nagy bajom...

    így marad az h oldalra nézek :DDD akkor nem süvít

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

  • ludsimon

    veterán

    válasz rétisün #4906 üzenetére


    rétisün!

    Áruld el nekem, miért van az ha összefutok a barátnőddel köszön egyet és mire előveszem a telefonomat és le akarnám fényképezni már a seggét mutatja??? Miféle dolgokra tanítottad még meg? ;]

    :D :DD :D

    . . .

    ST
    SP (igen, valahol eldobta a gps jelet még az én telefonom is képes ilyenre :) )
    BM

    Nagyon jól esett ez a nightride. Sikerült eltévedés nélkül hazaérnem a kívánt útvonalon.
    Komolyan mondom erre fogok beállni mert annyira tetszett. :R
    Hőmérséklet teljesen kellemes, nem kell 2 óra alatt 6 liter folyadék a hőség miatt.
    Illetve nincs annyi autós az utakon ez is elég jó volt.
    Ez az első egyedüli terepes akcióm, úgyhogy elsőre az átlaggal nagyon meg vagyok elégedve.

    [ Szerkesztve ]

    undefined

  • Bici

    félisten

    válasz rétisün #4906 üzenetére

    (#4904) venember83, (#4906) rétisün: Köszi a válaszokat!

    Akkor már "csak" pár kérdésem maradt:

    - a nyeregcső mérete a váz cső belső átmérője, igaz? 28,6-os a vázam, de belül csak 25,x mm a hely, mivel jó vastag hi-ten acélból van. :D
    - hogy tudom megállapítani, hogy miylen a kormányom mérete? A kormánycsapágy és a stucni kiválasztásához kell. Annyi tuti, hogy a régi fajta diós megldással műxik, de azon belül nem tudom a méretét. (ebike.hu szerint 1 és 1,1/8 col lehet, illetve 22,2 és 25,4mm)
    - az outi külsők mérete mm-ben összehasonlítható a monti gumik colból átszámított méretével? pl egy 40-es outi gumi egyforma széles egy ~1,6-os monti gumival?
    - ajánljatok nekem légyszíves egy hajtásláncot eg ytrekking vázas bringához! Mindennapi munkábajáráshoz kell, és néha hosszabb túrákra, enyhe terepre is.
    Elsődleges szempont a strapabíróság, és az alacsony ár.

    Ami megvan:
    - trekking váz
    - régi XT első agy
    - négyszögtengelyes monoblokk
    - deore LX első váltó

    Ami még nincs, de ezekre ogndoltam első körben:
    - 08' Alivio hajtómű 48/38/28
    - 01' Deore LX silent clutch hátsó agy
    - 08' Sora hátsó váltó SS

    Amivel kapcsolatban tanácstalan vagyok:
    - váltókarok (leginkább a alsócsőre szerelhetőt szeretnék, de meggyőzhető vagyok)
    - fogaskoszorú
    - lánc
    - másik hajtómű? netán nem négyszögtengelyes? :U Megéri?

    Nekem elég lenne 2x8 sebesség. Fontos, hogy legyen jó gyors áttétel. 11-26, vagy 12-28 körül gondoltam. Elöl minimum 48 legyen a nagyobbik fogaskerék.

    Köszi, előre is a válaszokat! :R

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Aktív témák