Hirdetés

Aktív témák

  • #34929152

    törölt tag

    Szia mindenki!

    Köszönöm szépen a kedvességeteket. Igazán megtisztelő ezt a topic-ot olvasni. Köszönöm :) Szép sorjában mindenre választ adok. Picit fáradt vagyok, ezért kérem nézzétek el, ha néhol zagyvaságokat írok.

    Twollah, számomra különösen nagy öröm az, hogy mindenki másba belekötsz, meg rossz kedvű vagy, meg... szóval amiket szoktál művelni, velem pedig nem. Nem tudom ezt miért csinálod, mire ez a kivételezés, de nagyon örülök neki, köszi szépen. Amúgy nem vagyok sem meleg, sem férfi... És még a kedvedért se fogok kirakni egy bikinis csajfotót a netre, csak azért hogy elhiggyétek, hogy csaj vagyok. Az vagyok, aki nem hiszi, járjon utána, és kész. Hogy kedves nwm barátunk szavaival éljek: nem az a fegyverem, hogy nő vagyok, és nem hadonászom ezzel. Twollah, örülök, hogy valami kicsit is segített neked ez a kis netmegosztásos összefoglaló. Már megérte :) Egyébként nem lett ez olyan jó, hiába dicséritek. Átolvastam kipihent aggyal is, és szerintem nem jó, néhol felületes, sőt nem is teljes. Nézzétek meg pl. Dr.Momo kiegészítését az egyik topic-ban. Na, az leírás. Mégis csak Csendpenge dicsérte meg, más meg senki. Bezzeg nekem milyen sok szépet írtatok, pedig meg se érdemlem :(

    Az ötleteddel és a felajánlásoddal kapcsolatosan, biker, pár szót szeretnék szólni. Először is köszönöm szépen, nagyon megtisztelsz!

    Az, hogy az eddigi szólásaimat/tanácsaimat/how-to-imat összegyűjtsétek, az ellen semmi kifogásom. Habár már valahol máshol, másik topic-ban, másvalakinek már megírtam, hogy ezek nem mind az én fejemből pattantak ki, így természetesen nincs jogom a birtokos jelző használatához, de még csak ahhoz sem, hogy ha ebből lesz valami, akkor oda legyen írva a nevem. Azon kívül, nézd meg, biker, hogy hány olyan volt a problémák között, amiket válaszra se méltatott a kedves kérdező? Na hány? Ezeknél például honnan fogjuk tudni, hogy egyáltalán bevált-e amit írtam?
    Azt is vedd figyelembe, hogy a stílusom, ahogy írok néha, ahogy fogalmazok, az eléggé... sajátos. Egy száraz how-to/faq-ban ilyen nem lehet. Nézd meg a M$ leírásait például.

    Nézd, biker. Nagyon megtisztelsz a felkínált lehetőséggel. Hidd el, hogy én egy saját topic nélkül is segítek ott ahol tudok. Jó, igaz, ma kicsit mérges voltam, mert rvs-t láttam fent délelőtt, és nem is mondta, hogy a NetBEUI használt-e a hálózatának. Ezért voltam egy kicsit durci. De azt hiszem, ez valahol érthető... Ha nem értitek, nem baj, én értem.

    Szóval nagyon szépen köszönöm a felajánlást, aranyosak vagytok. De... én egy ilyet nem merek elvállalni. Mert nem érzem erre elegendőnek, alkalmasnak magam. Ne haragudjatok rám!

Aktív témák