Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-15 14:44:12

PROHARDVER!

CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22936) csaba.r

csaba.r
(újonc)

Jelentést szeretnék tenni Meliodas nevű felhasználóra. Vásároltam tőle egy monitort (https://hardverapro.hu/apro/asus_gamer_vg278q_monitor_nagyobbra_valtas_miatt_e/hsz_1-50.html).
Mivel normális, több pozitív értékeléssel bíró, az előző hirdetéseiből visszaköszönő környezet volt felismerhető a fotókon, amiket a termékről küldött és a monitor is tetszett, ezért előre utaltam a vételárat. A hirdetésben szereplő 42000Ft-ot 2019-07-15.-én utaltam el, utána néhány ígérgető üzenetet kaptam amikben azt írta, hogy holnap veszi fel a futár. Az áttörést 18.-án értük el amikor azt írta, hogy egy órája vitte el a futár. Azóta se Meliodas se monitor. Ez ügyben szeretnék segítséget kérni, esetleg a ti felhívásotokra előre mozdul az ügy, ha nem akkor kérném kitiltani. Köszönöm a segítséget.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt!

Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a július 29-től számított 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében.

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.