Hirdetés

2018. augusztus 20., hétfő

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-08-08 08:35:13

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje, ok röviden (személyes adat nem)
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20903) sanyiksaborz

sanyiksaborz
(senior tag)

ÜDV

Már jelentettem figoa felhasználót.
SSD-ket árult.

Cserében egyeztünk meg. Egy új B75 lap---512gb samsung P961.
A lapot elküldtem, 04.04.-én.
SSD-t azóta se kaptam. Pedig rangjára-értékeléseire való tekintettel el mertem adni az SSD-t mikor még itt se volt. A pénzt átutalták, de sajnos ugye azt vissza kellett utalni...39990ft.
Hitegetés az van persze.

Tegnap kaptam egy SMS-t hogy átutalta a pénzt(du. 3 körül, mondom az még ma itt lesz. nem lett.)
Ma reggel se semmi.

Felhívom, h. hol a pénz?

Válasz: "most nincs pénzem, annyira nincs, h. a haverommal kellett összedobni sörre"

Mennyire sajnálom....(bezzeg egy karton doboznyi SSD van állítolag a birtokában(azt is küldhetett volna))

Facebookos álprofilján, chaten már közbe leparasztozott...

További károsultak jelentkezzenek nálam! Megyek a rendőrségre!

[ Szerkesztve ]

►O62O26I7576◄►UTALÀSKOR A KÖZLEMÉNYBE ÍRJÁTOK BE A PH-s NEVETEK◄►ÜZLETSZABÀLYZAT: https://logout.hu/bejegyzes/sanyiksaborz/uzletszabalyzat.html

(#20904) qwased

qwased
(újonc)

Üdv!

Valószínűleg átvert egy [Figoa] nevezetű felhasználó.

Szerettem volna venni egy processzort (I7 7700) amit sikerült is kifizetnem és meg is kaptam csak nem úgy ahogy kellett volna. Ugyan is a proci rossz volt és eszt jeleztem is Figoának és visszaküldtem neki a hibás processzort. Ezután alig akart már válaszolni és azt mondta hogy nincs semmi baja a procinak (jelezném hogy egy szakszerviz is megnézte és ők mondták hogy az lesz a rossz alkatrész a gépbe), Miután beszéltünk írta hogy küld egy vadonat új procit de csak utána küldi miután utaltam neki postaköltségre valót.
Azóta csak terel hogy majd jövőhéten jön stb.

Nemrég megkeresett sanyiksaborz hogy látta hogy üzleteltünk egymással és ő mutatta meg ezt a topikot. Most ő segít nekem valamint állítólag a procim a korionnál van a cím és a telefonszám alapján.

Valamint én hülye előre értékeltem pozitívan.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében).

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

As above so below

(#20905) sanyiksaborz válasza qwased (#20904) üzenetére

sanyiksaborz
(senior tag)

Ma beszéltem figoa-val és rákérdeztem qwased procijára, hamár....állítása szerint korion "testvér"-énél van.
qwased leírta nekem a 2 számlaszámot amikre utalt és valóban korion-é az egyik.

►O62O26I7576◄►UTALÀSKOR A KÖZLEMÉNYBE ÍRJÁTOK BE A PH-s NEVETEK◄►ÜZLETSZABÀLYZAT: https://logout.hu/bejegyzes/sanyiksaborz/uzletszabalyzat.html

(#20906) korion válasza sanyiksaborz (#20905) üzenetére

korion
(senior tag)

Sziasztok!

Sanyi ; Sajna éjszaka vettem észre,h csörögtél,de ha írsz azt tuti időben megkapom és odaadom a lap árát! :(
Most már nem!!!
Mert nálunk (A körben) mindenki tartozott mindenkinek és senki nem futott az adminokhoz,vagy fenyegetőzött a rendőrséggel! :(

Korházban volt a Figó..

Telefonszámom : +36703664197 (Déltől-éjfélig átvehető!)A Postát 3 munkanapra vállalom!(Mostantól nem kapok 1 nap csúszás miatt negatívat)

(#20909) sanyiksaborz válasza korion (#20906) üzenetére

sanyiksaborz
(senior tag)

szia

1.: Nem lap árában egyeztünk meg, hanem egy új pm961 ssd-ben(tudom, h. többet ér, de az üzlet így volt megbeszélve. Abszolut nem tulzás, ebben a hónapban volt jobb cserém is...illetve buktam lóvét is)

2.:Az 1. pont tükrében szerintem sem kell a lap ára.

3.:csak sejtem kik vannak a "körben" de én nem szeretném h. nekem tartozzanak. én se tartozok senkinek(így). Van akinek tartozok, de nem hazudozok, nem ő kerget engem, hanem én őt. (és ez az a kisNAGY külömbség ami megnyugtatja az embereket, h. nem eltűnök....) Ezért csak sajnálom a körben lévőket. Körbe igérgetés-tartozás-szarkavarás-hazudozás. Király! ....bizonyos körökből jobb kilépni....neked szerintem nem kell ecseteljem!

4.:Tapasztaltam álltalad milyen a körben. Még mindig lógsz egy zalman lq1000 z-machine hdd szekrényel. nem nagy összeg, de sajnos nekem is meg kell vennem (hálistennek erre módot biztosít egy vásárlóm aki pont ilyen házat vett tőlem) pénzért. kb 5k lesz....párszor kértem tőled "Most már nem". (mielőtt leszarozod azt a szekrényt megsúgom, h. ettől jobbat életemben nem láttam és ez lenne a NAS-om alapja amit szeretnék építeni.....DE OLCSÓN MEGÚSZTAM EZZEL A HDD SZEKRÉNNYEL AHOGY A PANASZOSOKAT HALLGATTAM.

5.: Nem tudtam mikor mond igazat a figoa mert bukott nálam több hazugsággal is. ÉS AZT SE TUDTAM KI FIA BORJA. Szóval, h. benne van-e a körbe....nem tudtam, ezért is hívtalak pl.
1. telefonálásomkor épp bebaszcsiztak. Rá másnap kórházba került vírussal. Azt követő nap már balesetezett....azért volt kórházba. Mikor belevertem a buksiját ebbe a kis kamuba: "ööö igen baleset és vírus..."
SMS-be azt írta ELUTALVA A PÉNZ (du 3kor) annak aznap itt kellett volna lenni. Másnap reggel hívtam hol a pénz: "Sanyika annyira nincs pénzem, hogy haverommal dobtunk össze egy sörre"
Állítólag karton dobozba van nála egy csomó ssd. Ha nem sört vesz, hanem postáz egyet, ajánlott levélbe....

6.:Most ha felhívom figoát állítom, h. felveszi a telefont és egy halál jót beszélgetek vele bármikor. Szétröhögöm a fejem. Tök jó arc! De nekem ne hazudozzon és ne ígérgessen, amiket nem tart be. Mert forintba kifejezhető amit ezzel okoz.

És pont ezért FÁJ....

És még jön a 3. sértett is, ha megfogalmazta a levelét....

[ Szerkesztve ]

(#20910) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Az apró-cseprő részleteket nem kell leírni a topikban, csak az a fontos, hogy meg sikerült-e egyezni és ha nem, miért.

(#20911) sanyiksaborz válasza Kalandor (#20910) üzenetére

sanyiksaborz
(senior tag)

Elnézést!
:(((

(#20912) zsozsóka

zsozsóka
(újonc)

hali
szintén figoa....
épített vízhűtés csere 2db ssd re,256 +12x
az ünnepek előtt kívánta megkapni, így gyorsan fel is adtam neki,abban egyeztünk meg hogy ha megkapom az ssdk-et,ha minden rendben küldöm a maradékot /vga blokk, folyadék,.../ az ünnepek után
03.29. a kérdésemre jelezte,hogy már a helyén,kezdeményezte és meg is csinálta gyorsan az értékelést,én persze nem
04.04 kérdésemre hogy sikerült e a postázás,ezt válaszolta "Szia.Mai naptol varhatod."
04.08. vártam a csomagot :K
04.09. felhívtam,mikor kiderült,hogy fel sem adta,beteg.... kért pár nap időt
04. 14. újbóli kérdésemre ezt írta "szia.tegnap jotttem haza hetfon intezem"
azóta is várom,hogy történjen valami,de ahogy nézem,magától nem fog,csak kelleni fog valami kis rábeszélés
de még 698 pozitív ......

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

A válaszod köszönöm Zsolt

(#20913) cbm1974

cbm1974
(kvázi-tag)

Sajnos nekem is csatlakoznom kell az előttem szólókhoz, úgy néz ki, engem is átejtett figoa.
Az első üzlet "normális" volt, majd kitalálta, kell neki a Prestigio 4500Duo telefonom.
Abban egyeztünk meg, előlegezzem meg neki, cserébe szerez olyan VGA-t további beszámításokkal, amit keresek. Ez még télen volt, azóta csak ígérget, és nem teljesíti kötelességét, a teló ára 10k lett volna +posta, mivel nem adott semmit érte, tartozik az összeggel!
Sajnos, bízva benne, pozitívra értékeltem ezt az adás-vétet is(tekintettel az előző vételre,amikor egy VGA-t vettem tõle),ill. pozitív minősítéseire.
Legutóbbi ígéretéből sem lett semmi, miszerint ápr.5-én elutalja a telefon árát.
Természetesen már nem reagál a megkeresésre sem, tegnap telón kétszer is hívtam, nem vette fel!
Nagyon aljas dolognak tartom,hogy kihasznált, miközben "biztosított" arról, sosem fogok csalódni benne...több mindent ígért a levegőbe! Február óta hiteget, szinte 140 levélváltásunk alatt,utóbbira nem válaszolt, pedig be volt jelentkezve, az első,egyben utolsó telefonbeszélgetésünk rögzítve van,amiben elismerte a tartozását! Többen fogjuk feljelenteni, sanyiksaborz ma hívott, akinek komolyabb összeggel tartozik...

Tisztelt Felhasználó!

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

30/8582744

(#20914) lacc984

lacc984
(lelkes újonc)

Evil88 tagnak SENKI NE UTALJON ELŐRE a néha-néha felbukkanó GTX 1070-es kártyáiért!
Én megtettem, de az én esetemben csak egy kamatmentes kölcsönre volt szüksége!
Januárban volt vele egy másfél hónapos vesszőfutásom, mire nagynehezen, egy átláthatatlan hazugság hegyen keresztül visszakaptam a pénzemet, amit egy iChill GTX 1070-ért utaltam neki.

(#20922) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Kitöröltem néhány hozzászólást, mert túlment egy határon.

Kérek mindenkit, hogy ne írjon ezügyben ide többet! A károsultak a 7 nap leteltével hardveraprós jelentést írjanak, hogy mi lett az ügy vége.

[ Szerkesztve ]

(#20923) sakal83 válasza lacc984 (#20914) üzenetére

sakal83
(őstag)

Ezt velem is eljatszotta tavaly...

(#20924) kakix

kakix
(tag)

Üdv!
Sajnos eljött az az idő,hogy ide kell írnom.Elfogyott a türelmem! [link]
2018.04.08 megbeszéltem mindent telefonon vele:Morientes75 taggal,hogy 2018.04.09-n déllelőt el utalom/be fizetem a 20.000ft-ot a számlájára.Ezt meg is tettem,és aznap írtam is neki,másnap hívtam telefonon hogy útnak indította a tableteket,de nem vette fel,de kedden többször is be volt itt jelentkezve,de nem írt vissza.Azon a héten,egész héten írtam neki,hívtam,de ki volt kapcsolva.
2018.04.16-n írt nekem hogy balesete volt és ezt írta nekem akkor.
(A tesom intézi a dolgokat vidéken. Az sim kártyám megsèrült ill. A telefonom összetört. Volt 1000 hivásom ès 1000 üzenetem. A dolog holnaptol intézödig. Bocsánatodert esedezem. Nem ilyen vagyok szègyellem is magam.)
Írtam neki hogy rendben és jobbulást kívántam neki.De azóta sem kaptam meg a 3db tabletet,és a pénzt sem utalta vissza,a telefon azóta is ki kapcsolva.
Ha tényleg így történt minden,sajnálom.De azt nem akarom elhinni hogy egyik család tagja sem ér rá,hogy nekem feladja a csomagot,amit már 2 hete ki fizettem!

Írjatok neki légy szíves.Köszönöm!
Küldje el a 3db tabletet (Mert azóta is várnak rá a cégen belül a munkatárs gyerekei).Vagy utalja a vissza a pénzt.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük, hogy vegye fel a kapcsolatot és május 9-ig közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor kérem, hogy ismét jelentse a hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben!).

Köszönöm!

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#20925) Bruce.lee

Bruce.lee
(lelkes újonc)

Üdv mindenkinek!

Szeretném bejelenteni utólag bodymaker vs fibix volt fórumtárst már ki lett tiltva,hogy a megtett feljelentés után vissza utalta a megkárosított összegemet a hibás videókártya ügyben.

Ezért tüntetem fel,hogy megérte a feljelentés,ajánlom a megkárosítottaknak 30-napja van a feljelentés-ig.

Köszönöm a Moderátoroknak is.! :R

Megy haza a szőke nő az autóvezetői vizsga után. A férje gúnyosan kérdi: - Na, meghúztak? - Ketten is, de legalább megvan a jogsim!

(#20926) Donibrasco

Donibrasco
(tag)

Üdvözletem!
Sajnos jelentenem kell egy illetőt ő lenne az: fatal1ty1984 !
A megvásárolt termék pedig: https://hardverapro.hu/apro/iphone_6s_fuggetlen_szinte_makulatlan
A problémám a következő:
A múlthéten 04.16.-án jött meg postai úton a készülék ezzel nem is volt probléma,viszont a töltőkábelt állítása szerint kifelejtette a csomagból :W
Jeleztem is neki azonnal ezt a dolgot és kértem,hogy minél hamarabb küldje mert nincs töltőm!
Sajnos a pozitív értékelést megelőlegeztem neki!
Ő azt állítja hogy rendelt magának is egy kábelt meg nekem is a saját címemre,ő megkapta én nem :F
Ma szerda van,hétfőn írt vissza utoljára,hogy megkérdezi mi a helyzet ezzel,azóta hiába írtam neki pedig látta is mert fent volt,de nem reagált rá!
Azt szeretném elérni,hogy vagy elutal nekem 4ezer ft-ot vagy minél hamarabb küldje el a töltőkábelt!
Köszönöm előre is :R
Üdv,
Doni

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük, hogy vegye fel a kapcsolatot és május 9-ig közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor kérem, hogy ismét jelentse a hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben!).

Köszönöm!

(#20927) Real93 válasza sakal83 (#20923) üzenetére

Real93
(fanatikus tag)

Csatlakozom, annyi különbséggel hogy velem épp most csinálja.. Eddig vártam, most már kénytelen vagyok jelenteni:
Evil88
GTX1050Ti

03.28-án utaltam neki el a VGA + postaköltség árát. 04.03-án közölte, hogy a szülei eltüzelték a dobozát és a garipapírját. Így már nem kellett a VGA, úgyhogy abban maradtunk, hogy azon a héten visszautalja a pénzt. De végül nem tette, a munkájára hivatkozva. Ez után több ígéretet is kaptam, de még mindig nem sikerült utalnia.

(#20928) Tiibor

Tiibor
(újonc)

Sziasztok, sima jelentésbe akartam ezt írni de csak is 1000 karakterig tudok ott írni és ez több lesz
Féléve vagyok aktív az oldalon, ez idáig nem volt olyan dolog amiért megérte volna vennem a fáradtságot írni ide, most viszont megtörtént.
Kinéztem egy r9 280x oc hibás terméket
Úgy volt hirdetve hogy ad képet, csak driver telepítésnél 43as hiba kód miatt nem lehet telepíteni
2018-04-15 11:25-kor írtam az eladóra hogy érdekelne a termék
Lebeszéltük hogy messzelakunk egymástól ezért postai csomag lesz, utánvétellel, mondta küldjem el előre a postai költséget ami 2000 ft.
2018-04-17 09:55-kor megjött az utalás, még aznap fel is adta a terméket az anyukája aki viszont nem utánvétellel adta fel, hanem simán és így 0 ft lett volna. Jelezte felém ezt a gondot, én mondtam ha megérkezik a termék akkor elutalom az árát a kártyának ami 9500 ft volt, ennyiben egyeztünk meg.
2018-04-18 11:39 , megérkezett a kártya, szépen becsomagolva, az nap nem volt lehetőségem kipróbálni, viszont ahogy megjött a kártya utalva lett az összeg és értékeltük is egymást( ez volt a hiba )
Másnap volt lehetőségem kipróbálni a kártyát, nem adott képet a kártya, bios-ban átállítottam a megjelenítést az integrált kártyára, de úgy hogy közben maga a dvi / hdmi mindvégig a kártyába volt bedugva és nem az alaplapba! Fel lehetett telepíteni a driverét is, minden klasz csak képet nem ad, a termék leírásában nem ez volt! Semmi gond, nem csináltam nagy ügyet belőle, tudtam hogy hibás terméket veszek, mivel így nem tudok mit kezdeni vele, gondoltam megkérdezem valamelyik videókártya szervízt, ahol ezt a választ kaptam "Mint írtam, önállóan a kártya nem ad képet a leírás szerint- nem javítható!"
Egyébként az eladó egyből értékelés után a hirdetését módosította https://hardverapro.hu/apro/sapphire_r9_280x_dual-x_oc_hibas
Nem azzal van a bajom, hogy ezzel igazából a semmiért kidobtam 11500 ft-t, hanem azzal hogy még kapott is 5 pozitív értékelést is, amit szeretném ha leszednétek és a termék leíráshoz kapjon két NEGATÍVOT
Korrekt információt adott a termékről?
A terméket az általa ígérteknek megfelelő állapotban adta át?
Erre a két szempontra, a másik kettő maradhat pozitív, mert időben adta fel és korrektül bevolt csomagolva!
Ő az: Mayweather

A tárolt változatból én azt látom hogy benne van a nem ad képet sor is...Az értékelést törölhetem de használt és hibás terméket vettél.

[ Módosította: domperke ]

(#20929) Tiibor válasza Tiibor (#20928) üzenetére

Tiibor
(újonc)

Tisztában vagyok vele! Nem tudom pontosan mi volt a leírásban, mert törölve van, ha azt esetleg elküldenéd nekem privátban azt meg köszöném! És akkor eltudnám dönteni hogy én nem tudok olvasni vagy hogy tényleg szeretném az értékelés módosítását.

(#20930) seniman válasza Tiibor (#20929) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

Csak egy tipp,egy screenshot-ot lőjél ezentúl minden hirdetésről,ahol nem vagy biztos a dolgodban.Most jól jött volna.Elvileg a google cache-ből kikereshető a régi hirdetés,de meg ne kérdezd hogyan.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#20932) dmad válasza Tiibor (#20929) üzenetére

dmad
(fanatikus tag)

[link]

Élj úgy, hogy.......

(#20933) kriszitan

kriszitan
(újonc)

Sziasztok!

vandus9 néven futó tagot írnám be ide.

Kb 1 hete ( talán kicsit több ) cseréltem vele egy Huawei Mate 10 prot, karcmentes állapotban volt a telefonom, egy Galaxy Note 8at hirdetett, amire nagybetűvel volt kiírva, hogy KARCMENTES, MAKULÁTLAN, ÚJ csak kibontott. ( [link] )
Nos az úriember addig húzta a csere időpontját, mígnem a tényleges cserére durván sötétedésben került sor, este háromnegyed 8kor. Előzetesen délután többször is beszéltünk, hogy akkor mikor jó, volt 6, fél 7, 7 minden az ég egy adta világon. 7kor felhívott, hogy menjünk ( mert hogy párommal mentem ) a Béke térre a templom elé, mert 10 perc és ottvan. El is indultunk a Westendtől, durván 10-15 perc alatt ott voltunk. Természetesen senki nem volt ott. Az egész napos várakozás meg telefonálgatás már igazán idegesített, így 19:33kor felhívtam, hogy akkor mégis merre van, mert mi már ittvagyunk egy ideje, erre megint annyit mondott,hogy 10 perc és ittvan. Durván háromnegyed 8ra ért oda este, akkor vágtunk bele a cserébe, padoknál. .
Ismétlem már sötétedett. Mire elváltak útjaink már tök sötét volt. Látszólag a telefonon sötétben nem láttunk semmi karcot, eleve úgy is hirdette, hogy karcmentes, tartozékokat megmutatta, vagyis kibontotta a dobozt, láttuk a töltőt, fülest, átalakítót, mondta hogy minden megvan. A csere mate 10 pro + 25e részemről, ő meg adta a note 8at. A garipapírt 1 másfél héten belülre ígérte, hogy átküldi. Mivel rendőrség flottára volt vásárolva a telefon, így biztunk benne..hiba volt. Mikor fél óra múlva visszaértünk a Westendbe, hogy nézzünk tokot a telefonra, akkor vettük észre világosban, hogy a telefon kijelzője több helyen is karcos, valamint a tartozékok közül hiányzik a töltőkábel. Ezt azonnal jeleztem is neki telefonon.
A kijelzőt nem hitte el, ezért befotóztam neki még aznap ( az eltelt 1 óra alatt ki se volt véve a telefon a dobozból, csak mikor megnéztük ) úgy karcosan, ahogy megkaptuk tőle, valamint mondtam a kábel hiányát is.
Azt mondta, hogy pótolja. Pár nap eltelt, az illetőt elég nehézkes volt elérni, hol ki se csörgött, hol a hívott szám átmenetileg ki van kapcsolva a forgalomból volt hallható. Lényeg, hogy 3 nap sikertelenség után kb meguntam és negatívra értékeltem. Erre már egyből jelentkezett, persze megsértődve, hogy mit képzelek magamról, letagadott mindent hardveren az értékelésemnél, és még én lettem hülyének beállítva, hogy kamuzok össze vissza, pedig ő már 7:10kor ottvolt. és teljesen világosban történt a csere. A gond csak az, hogy a híváslistámon is szerepel, hogy 19:33kor hívtam, valamint velem volt párom is.
A telefon kijelzőjéről vannak képeim, a kábel azóta sincs rendezve, a garanciát se láttam még és az eladó nagy ívben szarik arra, hogy mit írok. A dologban az a jó, egy 70+ pozitív értékeléssel rendelkező tagról beszélünk, aki nem egy telefont árul jelenleg is!

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt, viszont személyes adatokat nem oszthat meg itt, azt töröltem! Kértük, hogy vegye fel a kapcsolatot és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.
A karcokkal mi nem tudunk mit kezdeni, azt a helyszínen kellett volna ellenőrizni, viszont a készülék garanciáját illene rendeznie.

Köszönöm!

(#20934) Kalandor válasza zsozsóka (#20931) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Kitiltottam figoa-t, majd ha mindent rendezett, akkor megbeszéljük a jövőjét.

[ Szerkesztve ]

(#20935) Kalandor válasza dmad (#20932) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Ez esetben tényleg hibásat árulhatott az eladó.

(#20936) zsozsóka válasza Kalandor (#20934) üzenetére

zsozsóka
(újonc)

:R

A válaszod köszönöm Zsolt

(#20937) Real93 válasza Real93 (#20927) üzenetére

Real93
(fanatikus tag)

A mai napon visszakaptam a pénzt.

(#20947) kriszitan válasza kriszitan (#20933) üzenetére

kriszitan
(újonc)

vandus9

Kábelt hajlandó elpostázni, a garanciával kapcsolatban vetít, mint a moziban.

Hirdetési jogosultságát megvontuk.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.