Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz vadászcsiga #50358 üzenetére

    Lehet visszatérek. Győzködöm magam hogy annyi pluszt nem kapok, hogy megérje. Azért sok mindent megszoktam már, ami jó hogy van. Mail Enhancer + BiteSMS tök jó, és sokat használom őket. PopUp-ban értesítenek az új üzenetekről. Ezen kívül az sms hangom + az email hangom is egyedi, ami nem kell bemutatnom mennyire jó dolog, mert már hang alapján tudom mikor mi jött. Lockinfo-t, is szeretem, és még sok egyéb apróságot, ami teljesebbé teszi a használatot. Elképzelhető, hogy eddig csak és kizárólag az SBSettings okozta a problémákat. Ha igen, és ezek megszünnek, akkor nem lesz gondom a jailbreakkel. Pont most kaptam email-ben (zip-be tömörített excel formátum) egy rendelést, amit nevetségesen egyszerű módon lementettem iPhone-ra majd iFile segítségével kibontottam, és DocsToGo Premium-mal pedig megnyitottam. Kis apróság, de alap szoftverrel esélytelen, még a mailek lementése telefonra is, nem hogy a becsomagolt fájlok kezelése.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák