Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz syIex #1761 üzenetére

    Én biztosan nem váltanék a helyedben.
    Munkára egyértelműen jobb választás a Ryzen, de az már eddig is többnyire az volt a Zen2 érában is.
    Ha pedig csak játék van akkor arra kell építkezni amelyiket olcsóbban megveszi az ember.
    1440P alatt van előnye az új ryzeneknek, de gyanítom aki 5800X/5900X-et vesz, meg mellé 3080/6800XT-t az nem FHD-n fog játszani, a felett meg már nem nagyon van dominancia AMD esetén. 1440P-be még akad pár cím ahol van némi előny de 4K esetén már marginális.
    Amúgy itt volt megint a lehetőség AMD terén, hogy kaszáljanak egy nagyot mind proci mind vga esetén erre elbalfaszkodták ők is. Ilyen árakon amennyiért megy az 5800x / 5900x az vicc, akkor már inkább 10850K/10900K pláne így, hogy intel árat is vágott szinte a teljes termékpalettáján.
    Élő példa vagyok rá, hogy tényleg terveztem én is a váltást, kezemben volt az 5900X de megláttam megint mi megy a rajtot követően elengedtem inkább, nem volt kedvem hozzá, hogy hónapokat várjak arra, hogy rendbe szedjék a biosokat. Azt gondoltam, simább lesz a start, és nem az lesz mint Zen2 esetén, hogy hónapokig ment a reszelgetés mire jó lett.

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák