Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ReJim

    őstag

    válasz Forest_roby #34 üzenetére

    ''Hát igen, azért nem szeretem, ha alapból hülyének néznek!''
    neharagudj, nem volt szándékom az elöbb ilyen hozzászólást vrájtolni.. :) (visszaolvastam, sry kutyanapom van)
    nem néztelek hülyének, bocsi...
    csak máshogy értelmeztem, amit mondtál... másra gondoltam...

    ''Nem a jelszót menti el, hanem az oldalat ahova bejutsz a jelszóval, ezért kell adatbázisból betöltetni a weblapot, ezt nem részletezem!!''
    miért, ha adatbázisból betöltök valamit, akkor fél órával késöbb, kapcsolat nélküli módban nem tudom megnézni a már lementett oldalt :U
    mindegy, ha valaki biztonságot akar, annak adatbázis kell, akár tikosított oldallal...
    (aki meg tényleges biztonságot, az meg ne rakja fel a netre.. :) )
    de abban egyezzünk meg, hogy hülyeség flash-ezgetni, csak azért...

    szerverconfig: az ingyenes tárhelyek így vannak védve, ésmég sok oldal, ahol ügyelnek rá...
    az, hogy rendszergazda jog kell hozzá, nem zárja ki a beállítást... csak szólni kell a gazdinak ;)

    ''a php nem azt csinálja''
    nem néztem meg, melyikről volt... így, hogy nem láttam a forrást, csak tippeltem, hogy hogyan működhet... (meg halványan emlékeztem, amit én használtam...)


    de végülis a célnak megfelel ez is... mert távolról nem törhető... (csak a local gépen...) nem? :U

    </end.?>

  • crab

    senior tag

    válasz Forest_roby #34 üzenetére

    hali, kellene egy kis segítség ha már belerángattal ebbe a játékba!:P

    az 5ös szintnél akadtam meg:


    <!--
    function abfrage1() {
    var code = new Array(''a'', ''b'', ''c'', ''d'', ''e'', ''f'', ''g'', ''h'', ''i'', ''j'', ''k'', ''l'', ''m'', ''n'', ''o'', ''p'',
    ''q'', ''r'', ''s'', ''t'', ''u'', ''v'', ''w'', ''x'', ''y'',
    ''z'');

    Eingabe = window.prompt(''Password : '','''');

    if(Eingabe != ((code.length)*100)/2-66)
    {
    window.location.href=''denied.htm'';
    }
    else
    window.location.href=Eingabe+''.htm'';
    }

    // -->
    </script>



    az életben nem foglalkoztam még javascripttel, szóval ezért kellene egy kis súgás!:)

    if(Eingabe != ((code.length)*100)/2-66)

    ha jól gondolom ez a kulcs a megoldáshoz: a beírt szövegnek ugyanolyan hosszúnak kell lennie, mint a code hossza*100/2-66. na most nem értem ezt: code = new Array, és az utána következő felsorolást, kérnék szépen egy kis fejtágítást!:)

    [Szerkesztve]

  • blint

    csendes tag

    válasz Forest_roby #34 üzenetére

    ''A server konfigurálásához rendszergazda jog kell, ami nem mindig lehetséges''
    Apache esetében tudod .htaccess fájlokkal szabályozni az általad karbantartott könyvtár tulajdonságait. Ahhoz, hogy feltölts egy fájlt, nem kell root jog - az más kérdés, hogy az ingyenes szolgáltatóknál ez biztonsági okokból tiltva van.

Új hozzászólás Aktív témák