Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz freemanone #64449 üzenetére

    koszi, orulok, hogy tetszik!

    ***

    hu sracok de fiatalok vagytok :) dos navigator, a 90es evek kozepetol ez volt mar a nepszerubb. az uw kijelzo a modern gephez van, a masik a retro gepekhez (4:3as ips, es van rajta analog bemenet).

    a hazzal kapcsolatban azaz igazsag, hogy kivancsi voltam a mostani trendekre, es azert vettem ezt a hazat, amugy egyaltalan nem erdekelnek ezek az ablakos - ledes dolgok. nem ledes alkatreszeket mar szinte nem is lehet kapni, normalisabb hazbol is ritka, amelyiken nincs uveg. ez erdekesnek tunt igy soteten (vilagosat sose vettem volna). annak meg orultem, hogy a korabbi define r4nel kevesebb helyet foglal, es annal trendibb. szeretem az egyszeru es letisztult dolgokat, de a 10 eves define design mar eleg retro.

    nincs bajom az uveggel, mint anyaggal, a fem-uveg mindig nagyon jo minosegerzetet kelt, azon is gondolkodtam, hogy vmi foliazott megoldas lesz. pl a phanteks evolv hazak baromi jol neznek ki, de eleg draga, es az uveggel meg nincs semmi tapasztalatom (mennyire zavaro, hogy porosodik belul stb) - kb ezert lett ez a haz. ezzel a fustuveggel egesz diszkret, nem zavarobb, mint a mesh resze.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák