Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    Topikgazda

    válasz Madwe #19345 üzenetére

    novát egyszer sem bannolták. sőt, volt hogy nem is bannoltak.

    amúgy tudom hogy mennyire trend szegény novát basztatni, de szerintem amióta kapott egy kis buffot a snipe mastery buildje, nem olyan vállalhatatlanul szar pick, bár legtöbb helyzetben továbbra sem ajánlott. de ha mondjuk kell egy ranged assassin jó burst-el, és az ellenfél már nem tud hozni stealth countert, akkor nem is annyira rossz pick.

    pár hete volt egy meccsem Haunted Mines-on, ahol az ellenfél murky-jére last pick-kel hoztam egy novát, és egy bizonyos szint után nem igazán tudott velem mit kezdeni. ha felstackeled a snipe-ot, akkor murky 1 lövés (rossz esetben 2), és mivel megkapod érte a teljes hero killért járó bribe-ot, tudtam vele tartani a lépést merc-ekben is. nem akarom kisebbíteni a csapattársaim érdemeit, akik 4v4-ben legtöbbször el tudták hozni az erősebb gólemet, de ha én nem kezelem murky-t, tutit kikaptunk volna, mert már az első gólem alatt majdnem elhozott egy fortot, és végig elég keményen pusholt. pedig a drafton kaptam hideget meleget a nova pick miatt, pedig volt tank és healer is a csapatban, de aztán a végén érdekes módon senki nem panaszkodott.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák