Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ferko75HUN

    senior tag

    Üdv, srácok!
    Használt már vki közületek B.tech creator nevű készítményt?
    1 hónapja szedem napi 4 szemes adagban, + hypermass.
    4 kiló izmot hozott ami nem rossz eredmény, de 1 hete elkezdett pirosodni a szemem alatt a bőröm enyhe duzzanattal kísérve. ( nem az asszony vert be ;) ) Ez általában 1 óráig tart, tipikus csalánkiütés.
    Először az import paradicsomra gyanakodtam ( vegyszer) utána másra, mivel minden gyanúsat kihagyok az étkezésemből ami szóba jöhetett, csak ez maradt.
    Pihenőnapokon éhgyomorra kell szedni, ma direkt nem ettem reggel utána fél óráig, patch és jött is a viszketés-duzzanat.
    Eddig még soha nem voltam semmire allergiás. Tipp valakinek?

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz macikos #13929 üzenetére

    Lol-nem lol ennyit híztam medve koma, persze nem ettől, hanem a heti 4x edzéssel és zabálással kiegészítve.
    Hipochondernek meg nem tartom magam, neked fújta ki az agyadból az okosságot a sok edzés. LOL! ;]

    ForexGuru : köszi leállok vele, eddig még ilyet nem tapasztaltam. Scitec pump fx-nél nem voltak ilyen gondjaim.
    Igen tudom, hogy az csak megköti a vizet, viszont jó inspirációs cucc.

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz Ijk #13938 üzenetére

    Úgy jobb ,hogy ekkora mértékben nőtt a súlyom?
    Vagy emelkedett a tömegem?
    Esetleg felfelé módosult kilóim száma?

    Ja és utánaszámoltam nem 4, hanem 5 hete kezdtem a " kúrát)
    Ez, ha nektek hihetetlen az nem gond.

    Tomics racionálisan és szubjektívan sem zsír. 70kg-ról 74 kg-ra "erősödtem" :) .

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz tween #13942 üzenetére

    Baszki, hogy ti mindenbe beleköttök, súly mértékének felfelé való elváltozása az nem hízás.
    Ha elkezdek szedni valamit valamivel az nem kúra.
    Tudom, hogy a kokszosok is kúrának hívják ha elkezdik tolni a cuccot.

    Ja és még valami: tanácsért jöttem ide, hogy vkinek volt-e tapasztalata ezzel a cuccal.
    Nem azért. hogy céltábla legyek, mert ma még nem volt senki.

    Woodslave, köszi ezzel már segítettél, utána olvasok. Ilyesmire számítottam mikor betértem ide, hogy vki érdemben tud tanácsot adni. :R

    tzahola: ha ezt nekem szántad(4 kg) , akkor én is írok neked, ha bedurranva ilyen szarul nézel ki, te is szedj vmit, mert rád fér.

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz Yeffy #13946 üzenetére

    Jó lehet a fogalmazásomban volt hiba, mert persze én sem 100% izomra gondoltam, viszont a 182 centimhez mérten semmi zsír nincs rajtam.
    A lényeg az az volt, hogy a megvásárolt termék hozta amire számítottam, de nem várt mellékhatásokkal. Abbahagyom ennyi.
    Sajnos itt vannak viszont olyan kulturált topiclakók, akik minden betérő vendégen szeretik köszörülni a nyelvüket, ahelyett, hogy segítenének, vagy inkább ne írjanak semmit.
    Gondoltam, ha normálisan térek ide be, akkor talán más lesz a reakció, mint az utóbbi pár órában tapasztaltam. Kicsit visszaolvastam pár napot.

    Tomics: nagyon jó kép, és mit akarsz ezzel ábrázolni?

    Ijk te is a fórum agya vagy, ahogy olvastam. megint kötekszel, természetesen nem arra gondoltam, hogy a testzsír %-om 0 , hanem, hogy elhanyagolható ekkora magassághoz 74 kiló esetén a zsír.

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz Yeffy #13952 üzenetére

    faszikám? nem tudtam, hogy ilyen jóban vagyunk?!
    Mint írtam azért mert elírtam valamit, azért még nem kell a kákán is csomót keresni!
    Nem kell elolvasnom a tudnivalókat, mert valószínűleg öregebb vagyok itt a többségnél (Born:1975) és már 96-ban lejártam edzeni, nem fanatikus testépítő vagyok hanem csak olyan aki karbantartja magát. 70-75 kg körül mozgok évek óta és nem volt célom soha, hogy 100 legyek.
    Nem edzéstervért jöttem, hanem egy termékkel kapcsoltban próbáltam meg érdemi információhoz jutni.

    Tomics : kisgyerek nekem 8 hónapos fiam van nőtől a feleségemtől, ha te ezt gondolod a szexről akkor abberált vagy, és hiába kúrogatsz állatokkal abból nem lesz gyerek,
    Vagy te is boozy vagy, úgyis itt az a menő duma!

    Woodslave te úriember vagy, nem is tudom mit keresel itt! :R

    tzahola miért akkor mi lesz? :F

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz Tomics #13964 üzenetére

    Neked kis pajtásod valamelyik állat a pajtából. Gumit azért húzzál mielőtt beléjük tüzelsz, nehogy elkapjanak valamit.

    Boxer001 : ne sértődj meg , de nem is gondoltam, hogy bármi is történne.

    Különben pár verekedést is megúsztam volna az életben, ha hagytam volna, hogy sértegessenek, itt meg még csak az a veszély sem állt fenn. :)

    Sotho most nem azért mert te mondod, de végleg kilépek innen, mert csak feleslegesen ölném itt az agysejtjeimet.

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz tzahola #13984 üzenetére

    Sajnos meg kell szegjem az ígéretem, hogy nem írok ide többet. :O

    Te senkit nem űztél el kislány! Majd akkor szólogass be, ha bedurranva nem puncis képet szúrsz be egy gyúrós topicba!

    wertigo1984: :R

    spammer: :R

    macikos: te meg, ha az vagy aki régen az iPhone szakmai topicban irkált és segített másokon, akkor nagyot kell csalódnom benned. pirosszemű wow, nagy lángész vagy, még több ilyet a kutyafalka morálban edződött itteniek hadd vicsorogjanak. :C
    Tisztelet a kivételnek! :R

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz Tomics #13999 üzenetére

    Te tanulmányozd inkább az ókori rómát, azon belül is Nero-t, ő szexelt állatbőrbe bújva, a kép amit nekem küldtél arról árulkodik, te is arra gerjedsz.
    Rohadtul nem érdekel a viszlátolásotok, ha nem írok ide az azért van, mert nem akarok!

    Yeffy DJ: az, hogy f@szságot írtam egy dolog, ha nem lenne a hóhelyzet meg a válság, holnap már biztos ez lenne a retek klub híradójában.
    Segítségért jöttem, amit megkaptam itt is , privátban is olyan emberkétől aki nem arra hevül be, hogy ugorjunk rá a betérő parasztra, mert mondott vmi hülyeséget. Még1x leírom, rosszul fogalmaztam, arra gondoltam, hogy rám ugrott 4 kiló és nem zsírban, mert hiába cinkelt itt több figura is, zsír (ami látható lenne) az nem sok van rajtam.

    Kassadin én sem értem, biztos azért van mert pár éve megszűnt a hárshegyi gyogyóklinika, én is onnan jöttem, de úgy elsúlyosbodott az állapotom, hogy holnap már nem leszek, mert beutalnak máshová. :))

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz szőröscica #14011 üzenetére

    te menjél a "káskájjal" driftelj egy kicsit, most még lehet, mert havon csúszik, sima úton nincs ereje. majd szólj, ha összejött egy SUBARURA. akkor versenyezhetünk. Te is tipikus kutyafalka tag vagy, a baj az hogy ilyenkor 100-ból 99 bekussol és elhúz, de én szeretem a kihívásokat.
    Agyilag meg jobb vagyok a többségnél- ;]

    macikos én teljesen normálisnak nézek ki a hsz-eim alapján? nem közelről sem vagyok ez, ha még nem tűnt volna fel, se istent se embert nem tisztellek, kenyérre lehet kenni, de ha velem b@szakodnak
    nem hátrálok meg. :W

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz Jojo5 #14023 üzenetére

    Nekem meg az jön le, hogy rosszul vontad le a következtetést arról a hsz-ről.
    1 szót sem írtam arról, hogy nekem milyen autóm van, csak azt, hogy az övé mire nem jó. joamilestoné írt egy számomra válasz nélkül nehezen tűrhetőt, ezért én is küldtem neki egy kedveset.
    A 74 kg lehet, hogy lány kategória, de csak a 80-as években az DDR-s úszóválogatott tagjainál.
    Mivel én mutáns vagyok és nincs rajtam zsír ( felesleg 1 gramm sem) ezért hidd el, elég az.
    Nem is akarok több lenni, télen edzek keményen, nyáron kicsit, mert akkor 100km-es bringa túrákat nyomok és ott minden + kiló hátrány.
    Mész Ferihegyre, mit viszlátozol te is?

    Tomics te vagy itt a sötétség fő hercege, ha olvastál volna arról az elején amikor még normalis mederben folyt a beszélgetés ( nem sokáig tartott) akkor megakadt volna azon a szemed, hogy nem " egynyári) izomkolosszus vagyok, mert már akkor edzettem 96-ban amikor te még csak a plüssmacidat tudtad a lábad közé venni.
    Az állatszex-es képet te küldted nekem, azt is írtam, hogy 8 hónapos fiam van, emberi lénytől: 1 nőtől, te voltál már olyannal, vagy csak a kutyáddal, te paaancser! :P

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz macikos #14029 üzenetére

    Nem kell, hogy súgjon senki, még az elején írtam, hogy mielőtt feltettem volna az évezred legnagyobb bakiját tartalmazó kérdésem, visszaolvastam párszáz hsz-t.
    A lényeg megragadt, amit soha nem alkalmaznék, de amilyen az adjonisten......

    joamilestoné nálad sem ragadt az meg, hogy nem fanatikus testépítő vagyok és nem kívántam soha 100 kg lenni, mert pl: amit jojo-nak küldtem az igaz volt, nyaranta 100+km-es túrákat csinálunk. Balaton, fertő tó. Ott minden gramm felesleg, ezért nyáron mozgok 70 körül, télen 75-76 a max. + focizgatunk heti 1 alkalommal, én ezekről nem tudok lemondani a súlyok bűvölete miatt.
    Nem mentél driftelni, vigyázz a mesterséges lóerőkkel, az olyan, mint itt a kreatin. :D

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz Tomics #14030 üzenetére

    Dehogy volt g*ci, más ártatlan 8 hónapos gyerekét legénhibásozni az csak primitívségre vall és téged minősít. Mivel észben nem tudtál felém kerekedni maradt ez. :C
    De 1 előnye van a primitívségnek, mivel buta is vagy mellé: nem fáj.
    Ja te meg keressél egy lipicait, hogy a kis kentaurnál ez a veszély ne álljon fenn. :K

    Sotho te is tévesen szűrted le amit írtam: 100 betérő új szerencsétlenből az első oltás után 99 elhúz innen, én meg nem, mert f@sz vagyok aki nagyon ráér ma, és élvezem, ha vki butább nálam és viszont cinkelhetem a saját szemétdombján.
    Mert ez az ún. nevezett gyúrós topic még ti szerintetek is egy hatalmas offf, semmiképpen nem a gyúrás rejtelmeit, ne adj isten a betérő pancsereket felkaroló baráti kör.
    Amikor én anno elkezdtem 0 tapasztalattal, akkor a nagy melákok odajöttek és segítettek, elmondták, hogy mire figyeljünk oda.
    Most bár nem vagyok 100 kg, ha látom, hogy vki nagyon szerencsétlen odamegyek és segítek, itt vhogy nem ez a tendencia, de ez sem baj, csak akkor a topiknak új cím kéne! pl:

    BOOZY, ADTA ATKA ,vagy vmi hasonló.

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz Jojo5 #14043 üzenetére

    Nem bántottalak meg téged ez mire: Ferihegyre maximum te mész a Taigetoszi utaddal, ahonnan vissza nem kell sietned, Viszlát! :U
    Lehet, hogy megyek, de nem a malév-val, az sajnos megszűnt, hallottál róla esetleg? :O
    Tudom most rettegni kell, mert te vagy itt a maffiózó.
    Csak, hogy tudd ez rossz vicc volt, de te kezdted. a szomszédunk engedte el az utolsó gépet, ha van kapcsolatod, márpedig ott tanulsz akkor lehet ismered is...Tamás.
    Ha nagyon bosszús vagy így már megtalálsz, ha akarsz. Gyorsulhatunk 1-et a mountain bike-ommal. ;]

    SzlobiG neked is köszi, bannoltassál valamelyik barátoddal, vagy te is tudsz esetleg?
    Az ámokfutás 1-2 tisztelt fórumozónak köszönhető, én segítségért jöttem......

    Különben meg tényleg nem jövök ide többet, van itt 1-2 jófej srác, de a többség, mint már írtam csak csökkenti az agysejtjeim számát.

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz Jojo5 #14049 üzenetére

    Nem pilóta, irányítótoronyban dolgozik, ezért írtam, hogy engedte. :)
    Köszi a lehetőséget :R ,de amire segítséget kértem, arra megkaptam a választ privátban.
    Belinkeltek egy ugyanilyen terméket használó, hasonló tünetek miatt segítséget kérő delikvens párbeszédét, hogy mi okozhatja.

    joamilestoné a paraszt hsz-edre én frappánsan válaszoltam, te most erre írtál 1 primitívet. rossz lyukba durrantottam? engem minősítene ha ilyen mélységekbe süllyednék, hogy erre reagáljak.
    Az ex-malévos szomszéd meg nem állja meg a helyét, mert a kiszolgáló személyzet ezen része más cég alkalmazásában áll.

    Tomics: te meg közben tereled a juhokat, akkor oké. :P
    nepszter: lassú a felfogásom lehet, te most jöttél, már mész is?
    Forexguru: az égadta világon semmi értelme nincs, ebben igazad van!

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

  • Ferko75HUN

    senior tag

    válasz gaborbol #14054 üzenetére

    Ezt hívják kulturált viselkedésnek, de ezen a helyen így nem oké az ember, ha meg felveszi vki a kesztyűt és válaszol nekik hasonló stílusban, az megint nem oké, mert azt meg nem szokták meg. :)
    Nem baj, ezért tart itt az ország, nem segíteni kell a másikon, hanem szopatni.

    ja "káskájjos" gyerek (joamilestoné), majd én is sikeres leszek, ha lesz egy kamu terepjárom, primitív összkerékhajtási rendszerrel, mint a gazdája.( rossz lyukba dugtam mi? köcsög) Addig én bu-bu-zok a gagyi szimmetrikus hajtású szarommal, az igaz, hogy abban több, mint100 paci van a tiédhez képest még úgyis, hogy nincs halálra csippelve, de az más tészta. Ha meguntam majd feltétlenül megkereslek privátban, hogy áruld el a sikeres élet receptjét. Mert ide tényleg csak akkor térek vissza, ha kényszerítenek rá. Vagyis soha!

    [ Szerkesztve ]

    C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

Aktív témák