Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lotusomega

    senior tag

    válasz L4D1K #254 üzenetére

    Te tudod rosszul mert belehet ;)
    én pl children of bodomot raktam bele.
    Azt nem mondanám hogy egyszerű, megkell érte szenvedni mint általában a jó dolgokért az életben :DD , de megéri. Van kis progika amivel belekell rakni, utána elkell nyomni egy kódot a játékban és akkor a bonus számoknál megjelennek a berakott zenék, viszont előtte elkell menteni gh3\savq\progress stb.(értelemszerűen) mappát, különben elveszik az addig teljesített játékunk.

    De linkelek mindjárt elég hoszú és jól szájbarágott leírást, sőt még asszem vidi is van hozzá ahol egy srác bemutatja hogyan kell pontosan, ha valaki elakadna.

    A leírásban midnen benen van hogy miket kell leszedni, mert kell hozzá egy speciális chart fájl amit midivé alakítunk , valamint a szám amit beakarunk rakni(ajánlott a 128k-s mp3)

    Ha valaki elakadna kérdezzen és segítek.
    Nekem nem minden chart fájl működött az oldalról.

    Na akkor a tutorial:
    [link]

    Itt pedig a chart fájlok a zenékhez(elég tekintélyes lista, sztem mindenki talál benne kedvére valót ;] ):

    [link]

    Ja még annyi lehet hogy, a chart-os topikba csak úgy enged be ha beregeltek, de az meg értelmszerűen az ilyen forumokhoz hasonló módon történik.

    Na kb ennyi így kezdetnek, remélem segítettem vkinek.

    Ja és eddig jópárszor toltam végig easyn és mediumon, hardon a kocsmánál járok,de sztem ez már nem egészen a billre való, olvastam itt hogy egyesek egérrel meg az M és mellette lévő gombokkal jáccanak, nemtom én belőttem F1-F4-ig és PU PD-ra meg a pengetőt End a starpower, és Home a whammy, és így mikor jáccom kézbe kell vennem a bill-t fejjel lefelé és így megvan félig meddiga gitár fíling :DDD

    (Na még annyi hogy gémpeddel én se tudtam belőni sajna, pedig xboxon bejött a gémpedes gh3azás, mert ott nem kellett külön lefogni és pengetni hanem csak megynomtad és egygombbal letudta az egészet)

    Ja és az utolsó és befejezem, valakik írták a topik eleje-közepe felé hogy vezetékes a gitár, nem, a gitár vezetéknélküli, az xboxos az wifis és elvileg wifi adapterrel műxik gépen is.
    Na ennyi.

    Üdv:Szasza

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák