Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    Fijjugok!

    GTX570-esek közül melyek a legkorrektebb példányok?! Elsődlegesen a full terhelés melletti melegedésre és hangra gondolok!

    Ui. vettem egy Asus GTX 560Ti Top kártyát, mely Nálam sajnos FurMark Stability tesztben 90 fok fölé ment, ahol is 100%-on rátolta a ventiket a kártya. Játékok alatt is 75-80 fok volt, 23 fokos szobahőmérséklet mellett.

    GTX560Ti topic-ban azt mondták lehet vmi venti hibája, vagy pasztázási problémája van. Visszavittem boltba 3 nap cseregarancia...

    Ha GTX560Ti helyet 570-et választanék, akkor melyiket lenne célszerű, ami egy átlag kuckóban is jól üzemel. (elöl egy 14cm-es venti; hátul 12cm-es venti - Lancool K1)

    Az ár úgymond mind1, a lényeg azon van, hogy a fentiek minél jobb értékek legyenek... :R

    PS:

    Ha jól gondolom akkor a Corsair 520W-os tápnak bírnia kell az 570-est. (?!)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Razermazer #8643 üzenetére

    Az volt a probléma, hogy Én épp Asus DCII-t vásároltam; csak nem alap Ti, hanem a Top verzió. (OC)

    De ha visszavettem GTX560Ti órajelre akkor is FurMark Stability alatt 90 fok fölé ment kb. 5 perc után, topic lakó Asus GTX560Ti tulaj írta, hogy -20 fok. Azt pedig nem lehet kuckónak betudni...

    Számomra FurMark Stability tesztben 5 perc után 92-93 fok 23 fokos szobában irreális. Ez annyit jelent, hogy nyáron 30 fokban megfő a vas...

    Ezért megingott a bizodalom Asus felé. EVGA-ról voltak még jó véleménnyel ott, bár Radeon 6950-esen meg az új nV Giga570OC WindforeForce teljesít nagyon jól.

    Ipon-on van EVGA ref és Giga nonref is.

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    Sziasztok!

    Következőben kérném a véleményeteket, hogy vajon mi lehet a hiba oka:

    Ma du-n vásároltam itt PH-n ezt a kártyát: [Eladó PNY GeForce GTX 570 XLR8 Performance Edition]

    Tettem ezt azért, mert olcsó volt, jó kommenteket írtak róla és gondoltam ha ez beválik akkor eladom és lecserélem egy drágább, komolyabb GTX570-esre.

    OS reinstall előtt is, ill. most, hogy újrahúztam az OS-t a következő a tünet:

    (Win7 x64 + WU frissítések + driver 275.33)

    FurMark-ban gondoltam letesztelem a kártya stabilitását és itt jön a szembetűnő probléma. Brutálisan laggol a FurMark, döcög - amolyan microstuttering jelenség - csak annál jóval durvább...

    Előző kártyáimmal semmi ilyen probléma nem volt, úgy mint:

    - Sapphire Radeon 5850 New Edition;
    - ASUS GTX 560Ti Top; -> ugyanezen nV driverrel(!)

    Ami változott az a GTX570, ennyi.

    Talákozott-e már vki hasonló problémával?! Egy biztos, ez nem egészséges tünet... Nem tudom mi lehet a hiba. Az eladó ebbel a hibával egyelőre nem hajlandó visszavenni a kártyát, mert nem hardver hiba (I don't know...)... Ha Nálam problémás, akkor ugyanezen az áron biztos el fogom tudni adni... Okés, ezt el is fogadtam, bár nem így szerettem volna megoldani a problémát. De ez most lényegtelen...

    Mi okozhatja ezt a jelenséget?!

    - Az nV driver biztos nem, mert akkor az 560Ti Top-al is csinálta volna;

    Én amikre gondolok: Kevés a gép(?!); kevés a tápegység?!

    1ébként máshol (benchmark-ok és játék semmi különös problémát nem észleltem) - csak FurMark-ban, mely ha jól tudom, akkor OPENGL-t használ, nem D3D-t.

    Minden építő jellegű hsz-t szívesen veszek... :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Gabesz144 #8662 üzenetére

    Az cseregarancián van. :) Az betegesen meleg volt.
    Ez valóban nagyon hűvös és halk!!!

    Csak az Én konfigomba "sok". :(

    Feldobtam hírdetésben, hogy megválnék Tőle, de akkor mégse tegyem, ha D3D-ben nem laggol?!

    Hangsúlyzom(!)

    Engem nem zavar, hogy Furmark-ban laggol, csak ez Nekem 1értelmű, hogy vmi nem működik korrekt módon így...

    :F

    PS:

    Azért a Sapphire 5850 New Edition AMD-m halkabb ám! :)

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz DigitXT #8666 üzenetére

    Semmilyen monitorozó program nem fut. :D

    Játék közben nem tapasztalok anomáliát, de azért aki vágja a témát megírhatná, hogy mégis mi a rákért laggol a FurMark és most akkor miért is nem laggol 5850-el; 560Ti-vel?!

    :R

    Találtam a jelenségről YT vidit, dettó ugyanezt produkálja Nálam is:

    [link]

    "EDIT**
    Hola si hice todo eso , pero ya encontre una solucion, hice de todo hasta le puse una nueva bios a la placa y al mother pero, la solucion era el game boster, lo descarge como mi ultimo recurso y bueno al desactivar todos los servicios vi que el que generaba conflicto era este HDAudioCPL , el cual es un programa para la administracion del audio que no me sirve para nada y ahi lo tenia torturandome en la bandeja, pero finalmente quedo resuelto."

    Fingom sincs, hogy miről beszél fentebb...
    Letiltottam a BIOS-ban a hangeszközt; és az nV Audio eszközöket is Windows-ban - semmi változás.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Cybertrone #8668 üzenetére

    Ofkórz! Miért?!
    Baj ha zavar, vagy mi?! És tudni akarom miért?! :U

    Remélem azért ez nem okoz Neked akkora lelki traumát...

    Engem tudnak bosszantani az ilyen "apró" dolgok.

    Gabesz:

    Van Számodra egy ajánlatom:

    "Cseréljünk" VGA-t, Tied lehet ez a PNY GTX570... A többit PÜ-ben, ha érdekelne egy ilyen történet. ;)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz kasa85 #8670 üzenetére

    Nem jött be, de erre Én is gondoltam már, csak Én nem itt tiltottam le...

    Többieknek: "Nagyon szépen köszönöm" a magas hsz-eket. Azt mondjuk nem teljesen értem, ha érdemben nem lehet hozzászólni, akkor mi értelme van 1általán hozzászólni. :U

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    Ezt YT-on találtam, dettó ugyanaz a kártya: [link]

    A videó elején van egy nagy ugrás. Nálam is ilyet csinál, csak többször. Már az elején is írtam, hogy olyan mint a microlag - de ez nem microlag. Tudom mi a mikrolag, ez vmi sokkal betegebb jelenség.

    Kérdezném azoktól, akik szakmailag is tudnak segélni, hogy ez lehet-é hardver hiba?! :R

    Figyuka, neved nem jegyeztem aki ilyen okos hsz-eket irogat, nézd már meg a szignóm...

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    Fijjugok!

    Félreértések elkerülése végett:

    Meghírdettem a kártíát. Radeon-om van, az nV karikat ki akartam próbálni. Sikerült belenyúlnom 1 úgy látszik gyári hibás Asus 560Ti Top kártyába (cseregarancia) és egy olyan GTX570 mely úgy látszik sok az Én vasamnak. Az érem másik oldala, hogy azért Radeon oldalon is megfordult Nálam pár kártya mire azt mondtam, hogy ez megfelel az elvárásaimnak: legyen gyors; halk és hűvös

    Eddig az nV oldal nehezen indul itt is. Én azt akarom elkerülni, hogy úgy adjam tovább a vasat, hogy az vas hiba. Nem kevés piaci hirtdetésem van - szeretnám megőrizni a korrektségem - ez Nekem mindennél fontosabb. Ha a GTX570 elsőre bevált volna, rögtön "váltottam" is volna mondjuk egy zsír új EVGA-ra.

    Ettől megválok, tovább adom olyannak akinél remélhetőleg faint-osan fog üzemelni.

    Vannak is érdeklődök, 60k-ért hirdetem a minusz az Én tanulópénzem volt - de hát sajnos ez ilyen történet - majd máson visszapörgetem a pénzt.

    THX a segélésért!

    :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Laraxior #8684 üzenetére

    Most úgy gondoltam ha vátlok, akkor kipróbálom az nV karikat. AMD oldalon azt tapasztaltam, hogy jobbak a vasak (halk; hűvös; nem melegednek ennyire) viszont a driver-ek bug-osak.

    nV-nél sajnos azt tapasztalom, hogy a vasakban le vannak maradva - pöttyet később is kezdték el a DX11-es karik gyártását - viszont a driver-ekről csak jókat hallottam.

    Nincs eget-rengető szükségem 5850-ről váltani, most van időm pöcsölni vele így egy 6950 csere sem létszükséglet.

    Lehet, hogy xarnom kellene az ilyen problémákba, de Én nem ilyen vagyok - ez van. Én azt szeretem, ha minden pöpec.

    Konzolt max. kiegészítésnek vennék, mert azért a PC fő felhasználási területe nem a játék, csak ezt sokan elfeledik... :R

    No Offense! :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz TTomax #8686 üzenetére

    Úgy látom itt mindenkinek közlés kényszere van. :)

    Csak pár példa:

    - Sapphire 5850 New Edtiotn (gyors; halk; hűvös) - emberi léptékkel;
    - Giga 6950 OC Windforce (gyorsabb; halk; hűvös)

    Engem csak az érdekelne és ezt nem tudom, hogy miért annyira nehéz megérteni, hogy mi az oka ezeknek az ugrásoknak, melyet se az 5850, se az 560Ti nem produkált (semmi monitor program nem fut a háttérben) - csak a PNY 570-es.

    De részermől téma lezárva, kártya meghírdetve... :R

    Abu: Jajj, de jó, hogy írtál. Figyuka, Te mint naggyon-nagyon hozzáértő - szerinted ez lehet hardver hiba?! A lenti jelenség, melyet csak a PNY 570-el tapasztaltam?!

    A többieknek meg annyit, hogy ez nem vélemény nyilvánítás, hanem ahogy írtam közlés kényszer. A kettő nem ugyanaz - csak ezt is keverik sokan. :(

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #8690 üzenetére

    Végre egy hozzászólás, ami valóban tartalmi hozzászólás.

    No, ezt nem tudtam a FurMark vs. nV hátteréről. :U
    ÁWSZÓME!

    Most az van, hogy game benchmark-okat toltam fel és Unigine Heaven-t. Game bench-ek, úgy mint: STALKER sajnos az X-RaY Engine jellemzője, hogy elég sokat tölt, ami döcögésnek tűnhet, de ha nem tudnám, hogy ilyen Maga a game, akkor ez is érdekes lenne.

    Ergó, szinte az összes benchmark teszt is dadog egy picit - de nem úgy mint a FurMark - igaz az összes game benchmark nem kapja meg azon tapaszokat, melyet megkapnak a játékok.

    Ezekben a tesztekben és a 3DMark11-ben sem észlelek ekkora ugrásokat, mivel nV terén nem sok tapasztalatom van, így ezt a sor nem értem:

    "A GTX 560 Ti valószínűleg azért nem produkál dadogást, mert mások a driverbeállítások a Furmarkra."

    Ez Nekem új, mi az, hogy driver beeállítások Furmark-ra?! :R
    I don't know... :(

    :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #8695 üzenetére

    Node! Ott az ARMA, abból nem lehet kinőni, max. csak felnőni hozzá. :D
    Vagy repszimek?!

    Akkor ki fognak halni ezek a játékok?!

    Többeiknek:

    Ha mégis megtartom a PNY570-et, akkor befogatok még?! :B

    Abu:

    No, ez már megint új volt Nekem... :) , hogy mik vannak. :D

    De azért biztos, ami biztos még megtartom a Radeon-om is, ill. megvárom mi lesz az ASUS 560Ti Top garancia kimenetele...

    Újrahúzom az OS-t már megint.... :W feldobom majd a FEAR3-at, mostanában azzal játszom(játszottam) aztán majd meglátom. Olvastam mikrolag topic-ban, hogy Windows ablakkezelő tud ludas lenni, de a lenti vidikben amiket link-eltem, azok Nekem nem a mikrolag kategória, hanem biglag kategória. :)

    Most kaptam egy hasznos PÜ-t FurMark-ra... Érdekes mód, ha kikapcsolom az Xtreme Burning és PostFX-et, akkor már nem érezhető ennyire a jelenség.

    Férfiasan bevallom Én eddig a FurMark-ot arra használtam, hogy megnézzem mennyire melegszik a VGA, ui. pár perces futtatás után elég jó képet lehet arról kapni, hogy játékok alatt mennyire lesz hangos - ui. a játékok úgy vettem észre nem terhelik le annyira VGA-t, mint a FurMark.

    Más:

    nVidia driver-ben nincs olyan, mint AMD Catalyst-ban, hogy játék beállítások (V-Sync bekapcsolás - ha szükséges) - vagy olyan ami kiírja az aktuális GPU és VRAM Mhz-eket?! :R

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    PNY GTX 570 terén befogtam a pofám. :K
    :R

    Nem tudtam ilyen nV és Furmark dolgoról amiket lentebb Abu is írt... SRY! Cata-t eléggé vágom, nV driver-nek még a nevét sem tudom, vagy nincs is csak a PhysX-nek?! :)

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz peterm711 #8704 üzenetére

    Abu: Újfent köszi, ezek Nekem új infók.

    Kapcsoljam ki a V-Sync-et?! Miért?! Akkor lapozni fog a kép... :(

    Én épp azt szeretem ha be van kapcsolva és nem lapoz a játék. Most futtattam 1ébként míg tusoltam Unigine-t 1920x1080-ban V-Sync ON abban is, visszajöttem és a GPU 77-78 fok volt.

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    Majd reagálok az előzőekre is, de ez miért van:
    (Radeon-nál 1db ilyen eszköz volt csak)

    :)

    :Y

    Ez normális?! Ezek le lehet tiltani itt is, nem?! (legfrissebb nV driver telepítése után)

    V-Sync: Engem a Benchmark programokban 1általán nem érdekelnek a számok a végén. Stabilitási, melegedési, DX API-k tesztelése céljából használom. Játékból mondjuk van fent 2db egy időben.

    A jobb game benchmark-okkal meg le tudom tesztelni DX9; DX10; DX11; OpenGL; stb... Ellenben ha csak 1db DX9-es game van fent, akkor sokkal szűkebb a tesztelési keresztmetszet. Ha a fontosabb game benchmark-ok végigmennek, nincs VRAM hiba, stb... akkor nagy valószínűséggel okés a kártya.

    Játszani is V-Sync-el játszom. De ha oda jutok, akkor megnézem majd FEAR3-at V-Sync OFF mellett is. Viszont ha van(lesz) lapozás, akkor lövöm is be rögtön. Nagyon illúzió romboló a lapozás.

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Dj Dekko! #8720 üzenetére

    Én úgy értettem, hogy (halk/hűvös/ár/teljesítmény) Krájzisz2-őt elhiszem, de az még csak YT vidin láttam. :)

    Azt már nem tudom, hogy a DX11-es tapasszal milyen nV-n.

    Talán majd a Deus Ex lesz egy olyan game, ami újabb viszonyítási alap...
    Lehet, hogy megeszik a Fermi-k az AMD-ket (de azért ez is erős túlzás így) 560Ti-ből kerestem volna ilyet:

    - legyen halk;
    - legyen stabil;
    - legyen gyors;
    - stb...

    Erre a legjobb alternatíva is most cseregarancián van, mert 90 fok fölé ment a GPU az ASUS DCII-es faint-os hűtővel, ami az Én Sapphire 5850-esmnél azért nem nagyságrendekkel jobb. Mindenesetre a GTX560Ti topic-ban sorra jöttek a hsz-ek, hogy mind1ik vassal szinte csak problémák vannak...

    De szerintem ne nyissunk meddő vitát... :R

    moho-jojo:

    És miket érdemes feltenni manuális telepítéssel?!
    De miért van egy raklapnyi ilyen hangeszközöm?!

    (Radeon-nál csak 1db volt, amit értek is, itt azt nem értem, hogy mi a rákért van ennyi.)
    :F

    :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz odorgg #8722 üzenetére

    :))

    Ez vmi bug?! :F

    Ill. lentebb kérdeztem, újra mert hátha azért tudja vki, vagy tényleg nincs ilyen?!

    AMD driver-ben van olyan, ahol megjeleníti az aktuális Mhz-eket. Én ilyet az nV driver-ében nem lelek. Itt ehhez 3rd party alkalmazás kell?!

    Ill. feltettetem az MSI AB-ert. Minden infót meg tudok vele jeleníteni OSD-n, kivétel a Framerate-et Why?!

    :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    Okáj! THX fijjugok. FÁKKK, most meg van egy GTX570-em, csak épp game-re nincs időm. Áwszóme... :(

    Ha jól ezek a HDMI kimenet; kimenetek hangeszközei lennének. Radeon van 1db és van 1db hangeszköz - mind1.

    És Ti hagyjátok Őket, vagy eszközkezelőben letiltjátok ezt a 4db nV hangeszközt?! :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Laraxior #8729 üzenetére

    :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    Végre volt időm egy kis FEAR3-ra. :)

    Nem futtattam alatta MSI AB-ert, de a VGA hangjából ítélve nem nagyon melegedhetett (túl). Szerintem olyan 80 fok körül mozoghatott. Teljességgel elfogadható volt a hangja, semmi stuttering - bár ebben a game-ben az 5850-esemmel sem volt, legalábbis az első pályán semmi és most csak arra volt időm.

    A FurMark-os problémát, mivel most regisztráltam a kártyát is a PNY-nál megírtam Nekik. Passz, hogy írnak-e rá vmi okosságot, de megírtam a tünetet, elküldtem a YT vidik linkjét, stb... és infót kértem, hogy mi okozhatja a problémát, hogyan lehetne megszüntetni, ...
    (bár már nem érdekel, de így teljes a kép)

    Egyelőre úgy tűnik megtartom ezt a VGA-t (ill. kíváncsian várom, hogy alakul majd az ASUS 560Ti Top garija) - ha kicserélik akkor lehet kérek egy EVGA 560Ti-t; vagy EVGA570-et (ha ezeket nem tudnak), akkor Asus 560Ti alapot (vagy egy 6950-et)
    :)

    Aztán majd eldöntöm, hogy melyiktől is válok meg... :)

    No, ami EPIC, hogy végre működik a Samsung Magic Tune alkalmazásom is a monitorhoz. :C :))

    Ezt mióta megvan a HD5850-esem nem tudtam használni, mert nem támogatta a MagicTune a Radeon 5xxx és fölötte típusokat. (Samu fejlesztők - no comment)

    De most végre van és lehet szoftveres állítgatni a monitor profiljait, ... Naccerű!

    Valóban halk a kártya 25-26 fokos szobahőmérséklet mellett és nem extra gamer kuckóban van. Ha jól nézem, akkor a Radeon-omon nagyobb a cooler, azon szerintem 9cm-es van, míg ezen a PNY-on 8cm-es lehet. Picit jobban szemügyre vettem a kártyát is. Picit fapados, a csomagolása is, de épp ez tetszik benne, semmi sallang nincs a dobozában sem, csak ami szükséges. Legalább a tök felesleges cuccokért sem kérnek el pénzt. Magán a kártyán szerintem jobb lenne egy 9cm-es ventilátor és akkor lehetne még halkabb is (gondolom Én!) Azt sem teljesen értem, hogy miért ilyen rövid a nyák. Az is lehetne hosszabb, nagyobb hűtőlamellákkal, több heatpipe-al. (lehet akkor drágább lenne és gondolom Ők épp az olcsóságukkal tudnak vevőket szerezni) Nem tudom, nem ismerem annyira az nV kártyák prioritási szintjét.

    Mivel már annyi "negatívumot" írtam, gondoltam összedobok vmi pro hsz-t is.
    ;)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    Most viszont a második pályán, amikor már kint vagyok börtönből sajnos olyat tapasztaltam amilyet Radeon-al nem.

    Sajnos van pár textúra elem, ami vibrál. Nem memóriahibásan villog, hanem vibrál. :(

    Pl.: a házak közötti nagyobb textil darabok és sajnos elég sok helyen a burkolaton a víz. Tapasztalt vki ilyet?! Ez pedig szerintem driver hiba lesz, amikben bíztam, hogy faint-osak lesznek.

    Rákúgliztam arra, hogy flickering texture fear 3 gtx 570 és sajnos rögtön találtam pár db külföldi totyikot, ahol szintén panaszkodnak rá nV topic-ban... Ajjjajjjajjj. :(

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz kasa85 #8734 üzenetére

    Friss, ma húztam újra + DX legfrissebb. Ez sajnos keserű szájíz, mert nV driver-ekről jókat hallottam, erre rögtön abban a game-ben amivel játszom villognak a textúrák. Most tolom ki kb. 3x; 4x és AMD driver-el nothing problem at all. Intreszting....

    Külföldi nV totyikokat nem ismerem annyira, itt találtam ilyen hsz-eket: [link]

    "I can also confirm this. and fear 3 seems to have some problems with newer drivers as well.some floors are brown instead of textured"

    "F.E.A.R. 3 has the same issue with flickering smoke and water reflections"

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Cybertrone #8736 üzenetére

    Elég racionálisan állok mindkét oldal felé, irányába. Nem vagyok elfogult 1ik oldallal sem se pro, se kontra. Nem fedeztem fel. Elkezdtem volna játszani, erre rögtön villogó textúra elemek.

    Erre most mit mondhatnék?! :U

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz kasa85 #8737 üzenetére

    Ha virágbolti, ha nem AMD driver-el vundersőn volt, itt meg villogás volt. Lentebb link-eltem vmi hivatalos nV topic-ot, ahova szintén beírtak. Szerintem nincs miről beszélni...

    Játék lemezéről semmi értelme feltenni DX-et, ugyanazt a DirectX-et tudják csak használni amit MS kiad és MS VC++-ból sem tudnak mást ofkórz!

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    Ofkórz feltettem a 275.50 (vagy mittomÉn) melyik béta driver-t, a flickering maradt. Faszányos. Ok, tudomásul vettem, hogy így fut nV-n.

    Én Radeon oldalon is megmondtam mindig milyen bug-ok vannak. nV oldalon jobban kíváncsi voltam a jobb driver-ekre, mint a vasakra, erre bumm épp kifogtam a FEAR3-ban. Áwszóme!

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    Abu:

    Részben igazad van viszont nem teljesen.
    Ofkórz minden driver-ben vannak problémák. Nem is erről van szó. Szimplán csak annyi, hogy nV oldalról az elvakult fan-ok egyfolytában azt hangoztatják, hogy babák a driver-ek. Egy fokkal korrektebb "tábor", hogy nincs annyi bug, mint Radeon oldalon.

    Végre volt pár órám játszani, erre az épp aktuális játéknál rögtön textúra villódzás van. Azért ez illúzió romboló. Ettől senki sem verdesné a fenekét a földhöz. És ami a lényeg, hogy a játék bár új, Radeon kártyával kb. 3x vittem eddig végig, mert Nekem nagyon tetszik a F3AR és zéró textúra hiba. Ezért is adtam Neki hangot. Nem szeretem már ha egyik oldal szapulja a másikat. Azért jó rámutatni (nem letörni az nV-sek szarvát), csak 1xerűen rámutatni, hogy itt sincs ám kolbászból a kerítés.

    Annyit tudtam megtenni, hogy letöltöttem a béta driver-t. Azzal is maradt a bug, ill. egy sort nem olvastam a leírásában, ami a F3AR-ról szólna.

    Gondolom, hogy jelezték már nV felé és majd jön hozzá tapasz (vagy driver; vagy game) és ha most nekiállnék gúglizni nV problémák után biztos lenne egy raklapnyi.

    Én csak úgymond "mihez tartást" végett írtam, nem offense jelleggel. Ha vmi jó megírom (ahogy tettem), ha vmi big-os megírom. Most amit teszek, hogy végre megnézzem már milyen is ez az "nV oldal". Aztán majd dönteni, hogy melyik felel meg jobban az Én szokásaimnak, az Én gépemben melyik muzsikál jobban...

    Úgy is mondhatnám, hogy kritikusan állok már mind Radeon és így fogok nV-hez is, az elfogultság helyett.

    FXAA; MSAA:

    Az Nekem is feltűnt, hogy MSAA-val milyen brutál mértékben lassul be a játék. Radeon kártyával 2x MSAA-val játszottam először, de éreztem vmi nem kóser, aztán áttettem FXAA-ra és babább. Csak ekkor olvastam itt PH-n utána, hogy mi is ez az FXAA (nV új élsimi eljárása).

    Szóval MSAA-val nem csak nV, de Radeon kártyákon sem nagyon játszható a játék.

    Igaz Én 1920x1080-ban max. 2x-es élsimit használok, azért az még jól jön.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    Radeon oldalon létezik olyan, hogy driver fejlesztői Twitter. nV fejlesztői oldalon nincs ilyen?!

    (ahol megírják, hogy milyen bug-ok lesznek patkolva, mikorra várható a driver és lehet feléjük jelezni problémákat - esetleg vissza is írnak...) :R

    TTomax:

    Első pályán (börtön) nem észleltem semmi anomáliát. A második pályán lesz, a talaj textúrán lesznek majd víz textúrák. No, 1x ezek villognak (attól függ milyen szögből nézem) ill. a házak között lesznek majd kifeszítve ruha darabak (?!), textúra elemek. Itt is szintén attól függ mennyire van messze és milyen szögből.

    A kép így teljesebb. Nem non-stop villog (az lenne az űber); hanem függ a távolságtól és betekintési szögtől. Lentebb link-eltem külföldi topic-okat is, ahol szintén írnak róla, de ott még olvastam olyat is, hogy smoke, szal van akinek a füst effektel is vannak problémái.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz TTomax #8757 üzenetére

    THX! :R

    Most ezért nem kellene ám leszedned, de ha érdekel a game is, akkor az más... :)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz TTomax #8759 üzenetére

    "sok mindent megoldottam már,szerintem ez is menni fog." Wáow! Nice! :)

    Amit sok-sok teszt nem emel ki, pedig szerintem epic és mostanában nem nagyon tapasztaltam 1etlen játékban sem, az a korrekt AI és az új fajta fedezék rendszer is nagyon jó kis újítás FPS-ben - és ha vki ráérez, akkor nagyon jó fílinget ad a játéknak.

    Túl nagy hangsúlyt kap már grafika - ami nem is lenne baj - de különösebben az állam nem esik már le... Ja, és a F3AR-ban azért van legalább némi rombolható környezet is, stb... ami szerintem szintén cool. DX11 támogatás, ...

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz kasa85 #8761 üzenetére

    Én sem tudom pontosan mit takar a DX11, talán sebességbéli gyorsaságot mintsem vizuális nyalánkságokat. (és inkább ezen legyen a hangsúly - szerintem)

    Van már hozzá javítás és abban lehet növelni és csökkenteni is a FOV értékét. ;) Nálam most FOV=85 (vmi FEAR3 Update 1-re keress rá gúglival - van Skidrow-hoz is) ;)

    AI + fedezék rendszer szerintem amiben jobb, mint más mai FPS-ek. FEAR 1, Project O. akkoriban újdonság erejével is hatottak. Amit Én ezekből részekből hiányolok, az a csapdaként felállítható fegyverek. Azokat nagyon bírtam. :)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #8765 üzenetére

    Én ebben a driver témában csak egy valamit nem értettem soha (ha valóban driver hiba) és pedig azt, hogy ennyire nincs már tesztelési fázis a játékoknál?!

    A játék fejlesztők és tesztelők sem tudnak más VGA-t használni - vagy Radeon; vagy nVidia. Ha még azt mondhatnánk, hogy legalább lenne egy tucatnyi VGA gyártó cég. (árakban jobb lenne, de még lehetne a hibalehetőség) Ergó Én csak azt nem tudom kilogikázni, hogyan van az, hogy kiadnak egy játékot és már a megjelenés után vagy játék patch-nek, vagy VGA driver tapasznak kell hozzá érkeznie. Amikor fejlesztik, tesztelők tesztelik, stb... (gondolom mint minden alkalmazás esetében dokumentálni kell, stb...) és akkor nem villódznak a textúrák (maradjunk ennél a példánál)?! Azt még nagyjából megérteném, hogy generációkkal előző VGA kártyákkal problémák vannak, de új generációs VGA kártyákon mindkét oldalon bug-ok, WHY?! Gondolom a játék fejlesztők nem Maguknak írják a driver-eket; fejlesztő eszközből és futtató környezetből sem tudnak csak úgy Sajátot használni. A DirectX az DirectX mindenhol; a VC++ az VC++ mindenhol... Ez az amit Én vhogyan nehezen tudok kilogikázni...

    Más:

    1.)
    Még mindig kérdezném, hogy nV fejlesztőknek nincs olyan csatornája, médiája, stb... mint pl. CatalystMaker a Twitter-en?! (ahol infókat közölnek, ill. írni lehet Nekik, ...)

    2.)
    Most nincs fent az MSI Afterburner. De amikor fent volt az FPS értékeken kívül minden infót meg tudott jeleníteni az OSD-n. (Radeon-nál szerintem nem volt ilyen problémám) 1xerűen a framerate inkatív, szürke volt. Ez csak Nálam volt vmi bug, vagy nV kártyákkal(driver-és MS AB) van vmi bug?!

    1xerűen nem tudtam más alternatívát, csak FRAPS. De Én nagyon nem szoktam nézegetni játék közben az FPS, se 1éb értékeket, csak érdekelne... :R

    Plusz ha esetleg vkit érdekelne, Én Radeon kártyával használtam ezt a Win7 Gadget-et:

    [GPU Observer – Sidebar Gadget]

    Annyi apró problémám volt vele, hogy pl. Duke Nukem úgy szaggatott már indításkor, hogy csak na. Megkérdeztem topic-ban, senkinek semmi ilyen. Bezártam a Gadget-eket és utána okés lett aztán 1esével kiszűrtem melyik a gáz, épp ez volt (gondolom a background futása volt szar) Most használom nV-vel is. 2D-ben is, mert látom a hőfokot, 2D órajeleket, stb... Pl.:

    Azt még nem tudom, hogy okoz-é bármilyen bug-ot nV karikkal, de aki nem ismeri 1 próbát megér. :)

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #8770 üzenetére

    Eleje Ok és köszi, de vmi link-et is tudnál adni?!

    Az MSI AB-t azért kérdeztem mert gondolom itt is ismert elég sokan használják pl.: GTX560Ti topic-ban is venti fordulat szabályozására. Ezért lennék kíváncsi GTX570/580 tulajok tapasztalatára, hogy Másoknál sem jeleníti meg, inaktív az FPS OSD-n való megjelenítése?!

    :R

    Többi és OK és köszi! :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz DigitXT #8774 üzenetére

    Igen, akár gondolhatnád ezt is. DE! 1értelmű, ha akkor fent lent volna bármi ilyen, akkor megírom. Nem?!

    Most írtam, hogy Radeon oldalon bekavart, azt is írtam, hogy MSI AB-t sem szoktam használni - de nyilván amikor az ember VGA-t cserél (na jó nem nyilván, de elég sokan) használják pl. az MSI AB-t és azt is tudják, hogy okozhat hibákat.

    Amit használok, jelenleg az a Gadget de ezt is csak 2D-ben(!)

    Így talán kerekebb a kép, I hope so! És amit nem értek, milyen kukacoskodásról beszélsz. Már írtam, más a vélemény nyilvánítás, más a közlés kényszer, meg kell tanulni értelmezni amit a másik ír és ami a legfontosabb (szintén írtam) kritikusan állok már mind2 oldal felé. Tudod, van a pro és van a kontra. No, nem csak az 1ik létezik, de azt is kinyilvánítottam, ami pro - szintén lentebb...

    Abu: Köszi a link-et. :R

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz TTomax #8776 üzenetére

    1.) ha nem okoz bug-ot, akkor miért ne?! (megint egy picit elfogult hsz)

    2.) mihez nincs tapasztalatom?! Ne haragudj már, de ahhoz milyen tapasztalat kell, hogy villognak a textúrák?! (és link-eltem a hivatalos fórumot is és itt hozzászólok is írták - megerősítették)

    Először mindenből ofkórz a hivatalos verziót használom - ha az nem jó és van belőle béta, akkor miért ne?! De szerintem ezt is írtam, hogy Nekem se a hivatalos, se a bétával nincs FPS. Látom Neked 580-asod van; GTX570 tulajtól(tulajoktól kérdezném), hogy Náluk okés-e?! Mint írtam inaktív, ez nem egyenlő azzal, hogy alapból nincs benne. (mondat értelmezés újfent!)

    Ám, a képet köszi! :R

    PS: Megírom mivel más az Én véleményem. Mert nem elfogult, és mivel több éven (10 éven keresztül) használtam Radeon-t mást, másképp látok mint aki csak nV-t és főképp más a véleményem még Radeon oldalon is annál, aki szapulja az nV-t. Ez az amit már egy jó ideje nem értek. Olyan nincs, hogy itt minden jó, de olyan se, hogy ott minden rosszabb. Nevén kell nevezni a pro és kontra erényeket ill. hiányosságokat is. Erre írtam, hogy kritikus, de lehet akár szkeptikus is. (vagy akár realista)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Tökmindegy #8777 üzenetére

    Hi Laca!

    Érdekes ez a PH nV "csapat" is. :U
    Itt a többség nV fejlesztő - vagy legalábbis annak hiszi Magát.

    De itt sincs ám kolbászból a kerítés wazze. ;)
    Lehet, hogy Cata-ban kiszárad a folyó, de itt meg villognak a textúrák - de legalább Rólad tudom, hogy kellő képp kritikus vagy és nem elfogult. :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Tökmindegy #8780 üzenetére

    Ehhhhh, majd megírom Én, ha másképp lesz (a Radeon-t meg megtartom még) mert a többség csak a pozitívumokat veszi észre. Az jó ha több a (+), mint a (-) de majd elválik... ;)

    Figyuka, SG-n nincs nV topic, vagy mi a **** van?! Kerestem, de nem leltem...

    Cybertrone: Mert mindenki kussol a bug-okról... :U

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Tökmindegy #8783 üzenetére

    Nincs, a csát nincs probléma.
    Persze aki csak 1 játékkal játszik és az is orosz és nV annak lehiszem, hogy nincs. :D

    Gyűjtöm az nV tapasztalatokat, aztán ha már összegyűlt egy könyvi akkor beírom majd Radeon topic-ba onnantól kezdve, hogy GTX560Ti modellből (mint vas!) 1db faint-os sincs, ami annak ígérkezett az is garis szervizen, stb... :K

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Tökmindegy #8787 üzenetére

    Kössz! :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz TTomax #8789 üzenetére

    1.) Miből gondolod?! 1db van.

    2.) Írtam: inaktív -> ergó semmit nem tudok bepipálni

    3.) Nem hiszem, hittem.

    4.) Nem akarom bizonyítani, miért tenném?! Megírtam mik a problémáim, játékban és játékon kívül.

    5.) Szólj, Én nem foglak visszatartani. Ahogy Te is írtad nem Neked posztod megítélni a hsz-eim. De ez nem Flame, hanem kritikus hozzáállás, amivel nem lehet probléma. Persze minden attól függ, hogy ki mit tart flame-nek! De minden éremnek van legalább 2 oldala: Gyűjtsd ki a többiek hsz-eit is és nézd meg abból mennyi a minősíthető hsz. Most erre írjam Én, hogy szólok moderátornak?!

    FEAR3: 1920x1080; Minden Very High; V-Sync On; FXAA (többi - minden beállítás default értéken)

    +

    Arról tudok véleményt formálni, amit eddig tapasztaltam. De arról ha jól olvasom nem egyoldalú a vélemény nyilvánításom.

    Ugyanígy vannak ezzel azok is, akik nV-ről váltanak AMD-re és hibába, problémába ütköznek. Amit Én itt látok az dettó ugyanaz, amit az utóbbi időben Radeon topic-ban is tapasztalok: Minden ami nV az rossz - elfogult magatartás; amivel nem is lenne probléma, ha AMD oldalon ne lennének bug-ok. Hasonlót tapasztalok itt is, csak nV szemszögből. Ezt a büdös életben nem fogom megérteni, hogy miért, mire jó... És higgyétek el, amit Ti flame-nek hisztek külsős szemszögből elfogult hozzáállás. Amivel megint csak nem is lenne semmi probléma, ha nV oldalon minden OK.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz TTomax #8789 üzenetére

    Figyuka, hamar-gyorsan rákerestem Én is YT-n. Ezen a pályán lesz majd. De ami ebben a videóban van, azért az még durvább. 1xerűen rémisztőbb, mint Maga a játék:

    [F.E.A.R. 3 missing textures in Chapter 2 ]

    Windows 7 64-bit / GTX 580
    Drivers 275.33

    Laca: Most volt 7vge. Nyilván hét közben nem lesz ennyi időm és mindenki fellélegezhet... :D

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #8804 üzenetére

    Nem, nem erről van szó - csak ezen a pályán van, de ennél nagyságrendekkel jobb.

    DE!

    Én korábban megírtam, hogy részemről lezárva. Nem ÉN(!) vittem tovább ezt a témát sem és nem ÉN(!) hoztam fel újra, sem ezt, se mást - de megvédeni megfogom Magam és azt is írtam, hogy ezért leszedni a FEAR3-at nem kell!!! Erre a válasz, hogy "már Engem is érdekel a dolog"... Nincs miről beszélni.

    Többieknek:
    Ahogyan Hofi is mondta: "Miközben másokra(másra) mutogatunk, a többi ujjunk Magunk felé néz ám!" Ezt lassan be fogom tenni a szignómba...

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Tökmindegy #8810 üzenetére

    Én már korábban lezártam a témákat, de itt mindig újranyitja vki...

    Krájzisz2, ne nevettess már Laca, senki sem tart pisztolyt a fejemhez... Majd 1x, ha már naggyon nem lesz más, de akkor is 2x meggondolom. ;)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #8814 üzenetére

    270.61. :Y

    Ami béta is "275.50" amit le lehet tölteni. Milyen 270.61?!?!

    Fijjugok, de gyerekek vagytok... :U

    Hol van kint ez a driver?!

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #8817 üzenetére

    Jah, hogy ez régebbi?! :R
    Nice! Well Done! Szóval vmikor vmi jó volt és azt sikerült elqrni nV-nél, faszányos... Well done, well done...

    És akkor még nV-sek kérdik meg, hogy Cata-ban miért rontják el, ami korábbiban jó volt. :U

    Úgy érzem nincs miről beszélni.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    És ezeket a profilokat nem lehet importálni, exportálni, stb rugalmasan kezelni, módosítani, etc; etc... ?!

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #8822 üzenetére

    Áhámm! :R

    Akkor részemről most már 2x: FEAR3 vs. nV letudva.
    (A teljesség kedvéért, Radeon-on no problem at all! -> FEAR3)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Tökmindegy #8823 üzenetére

    Én nyugodt vagyok Laca. :)
    Most már ott tartunk, hogy jó az ha van egy Radeon és egy nV VGA-m is, mert játéktól függ, hogy melyiket kell majd használnom.

    De ezek után SG Radeon HD topic-ba ne gyere azzal, hogy ismerősnek kiszárad a folyómeder repszimben, míg korábbi driver-ben okés volt... Ennyit ám az nV-ről is. :R

    TTomax: Mert felszínre került pár nV bug, vagy mi?! :U

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Tökmindegy #8830 üzenetére

    A korrektség azt kívánná meg, hogy beírd azt is (oda!), hogy fény derült arra, hogy dettó ugyanez megvan nV-nél is (korábbi driverrel vmi jó, aztán nem) - szerintem így lenne teljes a történet - de ez Rajtad is áll.

    Figyuka, Te mennyi hónapot is adtál a Radeon-nak?!
    No, annyit Én is megpróbálok majd nV-nek függetlenül attól, hogy a karit már meghirdettem.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz kasa85 #8836 üzenetére

    Igen, sajnos a meleg nem csak a hardvernek nem tesz jót. :)
    (csak az izületeknek)

    Ok, így fogok tenni! Igazság szerint most volt 7vge, szerintem a gyermek betegségek már ki is jöttek, itt már csak game-el lehetnek hibák, de ahhoz idő kell...

    :R

    TTomax: Én nem tapasztaltam, hogy fűtene, de látom Neked EVGA GTX580-od van, de nem tudom, hogy ez mennyire melegedő vas.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák