Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz mobiltom #55206 üzenetére

    Szép képek, jók a színek, van rendes téma. :) Ezek a téli, levél nélküli távoli fák ilyenek, de ez szabad szemmel a helyszínen se sokkal szebb.

    (#55220) Jack Oneill: Egy ilyen fánál számít a WB? :D

    (#55227) Aryon87: Minden telefonnak a "nyár" fekszik, tiszta idő, egyenletes és nagyjából erős fény. :) Ha sok képet csinálsz általában, akkor se tölts fel ide mindent, mindenképpen érdemes megnézni gépen a képeket.
    Én ritkán fotózom amúgy is telefonnal, de ha mégis, akkor is inkább nem publikus képeket, ha meg túrázunk és készülnek tájképek, akkor 10ből 4et rakok fel. :)

    (#55229) w333: Ilyenek mindig vannak, van egy faszi, aki Lumiákkal olyan képeket csinált, mindenki csodálkozott, nekem 100ból egy kép sikerült a L930-cal elfogadhatóan, pedig jobban igyekeztem, mint az S7-tel. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák