Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Wa2x_ #17454 üzenetére

    "Miért gondoltad meg magad a felrakást illetően?"

    Nem volt olyan, kétszer írtam. A kettő közt néztem miket fotóztam. Így utólag kettőt biztos kihagytam volna, mert nem tetszik. Kevesebb fénnyel jobb lett volna, szóval beállítási hiba.

    Köszi mindenkinek. :R Láttam kezd divatba jönni az esti fotózás és állítólag lassacskán itt az új kamera király, hát gondoltam kedvcsinálónak megpróbálok valamit.

    (#17455) Tuninger: "szemetes tényleg brutál..."

    Utólag én is észrevettem milyen jól sikerült. Próbáltam kitalálni milyen témák legyenek a szokásos unalmas látnivalóban.

    Ami a zajt illetti, ott ahol iso 200-ban készült belenagyítva azért látszik szépen, de ez természetes. Párnál ki akartam emelni valamit, hogy miről szólna számomra, mit érdemes figyelni..... és ezért hagytam úgy a dolgot. Mint egy programzene....akartam hogy szóljanak valamiről. A semmiből témát. :)

    (#17465) SymbianOS: Úgy tudom még nem zárt be. Szerintem a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának Szakkollégiumára gondolsz.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

  • MR007RM

    addikt

    válasz Wa2x_ #17454 üzenetére

    Na közben leesett. Azért gondoltam meg magam, mert nem engedte az ingyenes verzió teljes méretben felrakni a fotóimat (úgy ahogy készültek) és így elment tőle a kedvem. Fizetni nem tudok értük.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák