Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz tütüke #806 üzenetére

    este is lehet enni, sőt kell is, de csak zöldségeket és mellé húst.
    VAGY olajos magvakat is lehet rágcsálni, de ne sokat és mellé nem szabad enni semmi szénhidrátot!

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz tütüke #806 üzenetére

    Én nem azt írtam, hogy ne egyél pufirizst a kávéhoz, ellenkezőleg, épp, hogy egyél, de ne egyet, ahogy Te is mondtad ''hogy ne éhgyomorra marcangoljon ott bent'' - szal ugyan azt gondoljuk, csak két malomban őröltünk :DDD Ha reggel lecsúszik pár vajas pirítós, akkor sem dől össze a világ, hisz van szeletelt, tartós kenyér is, aminek fele annyi az energiatartalma, mint a rendes kenyérnek, és ráadásul finom is, és számtalan diétás vaj is létezik.

    ''Kelbimbóleves: azért csak egy fél bögre, mert ez krémleves: tejföllel és étkezési keményitővel van sűritve. Igy is mehet több?'' - persze, hogy mehet, és még mi gyúrósok vagyunk fanatikusak :D Tejföl elenyésző, de ha lehet, akkor persze alacsony zsírtartalmút használj, keményítő meg nem vészes, a kukoricában is sok van, mégis megesszük, mert egészséges

    ''' 9-után már ne egyél, ha nem muszály.''-ez mit jelent?Nem igazán értem.'' - term. elírtam, 6 akart lenni és persze este,bocsánat:U kicsit nehéz napom volt. Este hat azért korán van, utána még ehetsz, ha nagyon éhezel (hisz az sem jó, kell egy is idő, míg a szervezeted rááll az új életmódra, akkor már nem lesz gond megállni), pl.: hungarocelt, de 8 után sajna lakat a hűtőre :D (gyúrósok még ehetnek :), azért ennek is van előnye ).

    ''megnéztem egy csokin, hogy mennyi van benne, azán megettem...'' - ez aranyos volt :D Mondjuk nálam is hasonlóképpen működik a dolog :U

    Ennyi lenne. A diéta során , hogy ki, mit eszik term. fontos, sőt, de a sikeresség nagy részben a mozgáson fog múlni, ha nem mozog az ember, akkor nehéz fogyni és mivel Te naponta sportolgatsz, ezért belefér egy normál adag leves, főzelék, stb, persze minden ártó dolog szigorúan 6 előtt, de hisz ezt Te is tudod ;) Max ha gondolod tolj egy L-Karnitin kúrát is mellé, az a többségnek igen jól bevállt, de sztem rajtad nem lehet sok felesleg (egyszer asszem beírtad az adataidat, abból gondoltam), szal a kúra csak hab lenne a trotán :D. Tényleg, mennyit is szeretnél leadni? Mik a hőn áhított célok?

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák