Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    Sziasztok!

    2 éve csináltattam meg a fogamat, 1 alsó teljesen szét esett (érsd: a teteje szinte hiányzott félig, de a gyökér még nem sérült) a mellette lévővel is kezdet összeveszni. A fogdoki megmentette mind a kettőt, az egyik gyökérkezelet felépített, a másikat csak építeni kellet..
    Viszont, amiért ide fordulok, már amikor foglalkozott vele, ~6hóra rá szétestek a tömések.. akkor megcsinálta újra jutányos árért.. kb a negyedéért. Viszont, most megint elkezdett irgalmatlanul fájni, nem a gyökérkezelt, hanem ami mellette van.

    A kérdésem az volna, hogy tudtok-e ajánlani jó fogorvost, aki megbízható. 2éve ~50e körül volt az egész kezelés.. és nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig tart.. Most azt sem tudom mennyi a reális ár érte, mennyit szánjak rá. De azt akarom, hogy végre rendben legyen, a kétfogam felett közvetlen van egy amalgán tömésem.. én arra vezettem vissza mind a 2ét fogam tönkremenetelét, de azt mondták nem.. az nem lehet.

    Már az esztékán is gondolkodom, mert eddig az a fogam a legjobb (amalgán) amit ottcsináltak még 4éve..

    Budapesti fogorvosok érdekelnének, a pénz nem mondom, hogy nem számít, de ha jól megcsinálja. :)

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák