Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz westlake #2 üzenetére

    "Igen, ez már nekem is tetszik.... :K :C Meg is kérik az árát... :U

    Mondjuk olyan tápot még nem láttam, aminek kettő CPU-tápcsatija lett volna, vagy ebbe jó a VGA 12V csatija is? :F

    Meg a DFI után picit picinek tűnik a PWM áramkör hűtője, de ha ekkorát tettek rá, akkor biztos elég, kíváncsi leszek a lapra nagyon....."

    Hát érdekes dolog ez a dupla tápcsati, tényleg nem hinném, hogy szükség lenne rá, bár az én I7-esem simán tud 4Ghz-en 360W-os konnektorból mérhető fogyasztást produkálni, simán mindössze prime95-el terhelve, 1,312V feszen! :Y Ez akárhonnan nézem (alap, üres fogyi ~135W, alap tuning fogyi 170W, ugyanazzal a metódussal mérve...) legalább 200W a CPU étvágy (a tápkör minimális veszteségével együtt, persze)!
    Bár nem hinném, hogy szükség lenne a másodikra, de lehet, hogy így stabilabb tápellátás érhető el... Vagy tényleg csak bullshit... Jó lenne tudni, szabvány szerint mekkora áramerősség mehet a 8-tűs 12V csatin... (Én 150W-ról tudok, darabonként... Ekkor viszont abszolút indokolt a második.... :K Nem minden tuningőrültnek van single-rail tápja.... ;] )
    A proci tápjának nagyrésze amúgy tudtommal nem a 24 tűs, hanem a 12V-os különcsatin megy....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák