Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz Beri #68286 üzenetére

    Azért az USB-nek is meg van a hátránya jelen esetben.
    "3,6 V / 3,7 V Li-Ion – 1 db × 4,20 V / 2 A vagy 2 db × 1 A vagy 3 db × 0,65 A vagy 4 db × 0,5 A"
    Szóval 4 akkunál max 0.5A-t tud. Mondjuk ha van idő akkor semmi gond, de egy 3500mAh akku feltöltése 8 óra hossza ha közel teljesen le van merülve. Ha meg esetleg 26650 vagy 21700-as akkut töltesz az meg 10-12 óra hossza kb.

    #68224 FBLLMAG
    Köszi a válaszod. Elengedem ezt a 1.5V-os Li-ion akkut, valószínű Olight-nál nem lesz vele gond hogy csak 1.2V-os Ni-MH kerül bele.
    A Dragont szombat reggeltől vasárnap reggelig teszteltem, és úgy néz ki hibátlan. Ugye múltkor írtam hogy valami nem stimm vele mert össze vissza villogott az egyik akku státuszjelző led. Viszont most lefuttattam összesen 3x4 akku tesztet. 1 eneloop pro AAA 1 sima eneloop AAA illetve 1 szett eneloop pro AA akku tesztet és sehol sem jelentkezett semmilyen hiba.
    Szóval a múltkori esetet betudom kontakthibának. Tökéletesen kijelzi a töltő az értékeket, meg rendesen végbe is ment a folyamat. Úgyhogy egyelőre akkor nem veszek töltőt. De ha kell akkor maradok Opus-nál, nem feltétlen éri meg kidobni az MC3000-re annyi pénzt.
    Az nekem nem gond hogy be kell mindent állítani. Na de majd még meglátom hogy döntök ha esetleg tényleg lesz valami a töltővel.
    Addig meg keresgélek hogy milyen Olight kis lámpát vegyek. :K

    :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák