Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na, mivel nem aktív még a d4 topik: ismerős tegnap küldözgette az infót, hogy abban is kötelező multi lesz, world boss-okat nem is lehet egyedül ölni, stb... "mert ez a social experience kell a népnek" ...oké... akkor innentől kezdve a blizz bekaphatja, én meg megtartom a pénzem :DDD ...hacsak nem f2p lesz, mint az immortal, nem fogok rá beruházni... (f2p esetén pedig nem fogok költeni 1 fillért sem, de azért ránézek, mint erre... para17en még nem érzem, hogy meg lennék fogva és leköt a tartalom... 1-2 hétig kitart, aztán visszatérek d3ra :) )

    ui: egyébként 25 éve oda-vissza vagyok a sorozatért... még középsulis voltam, amikor sógorom hozta hozzánk a gépét (ami már pentium volt) és bogarászhattam a pcworld-ös cd-ket... évente 3-4szer jöttek hozzánk és legalább 2-3-szor ráfutottam a diablo demo-ra, mert azt hittem lamborghini diablo-s játék lesz :) elindítottam, csilingel a zene, ott áll a warrior... "mi ez a sz*r? törlés" ...kb a 3. alkalomnál adtam neki egy esélyt: kóboroltam a faluban, nini ott le lehet menni a kriptába... na onnantól kezdve szippantott be fullra :DDD párszor levertek a zombik meg csontik, de gyorsan bele lehetett tanulni... első dolgom volt beszerezni utána a játékot... suliban infó órán a tanár azt mondta, hogy egy dos command-os feladatsort kell majd végigvinni év végén és arra ad jegyet, de ha valaki előbb megcsinálja, az a netes terembe átülhet a komolyabb gépekhez és annak "szabad elfoglaltság" (egyik teremben volt kb 20db 286-386-os kaliberű gép helyi hálón, mono monitorokkal... a külső teremben pedig szintén kb 20 sulinetes gép: fujitsu 166mmx-ek 32 mega rammal meg svga képernyővel, így osztoztak egy kemény isdn kapcsolaton) ...feladatot gyorsan letudtam, év elején megvolt az 5ösöm, majd onnantól fél évig infó órán mehetett a diablo1 :) (mentéseket mindig jól eldugtam a system mappába, hogy legközelebb is meglegyenek) ...azon dolgoztam, hogy mielőbb fel tudjam húzni az otthoni 486ost komolyabb szintre és már saját gépen nyomhassam (hellfire-t is beszereztem)

    nem sokkal később jött a bejelentés, hogy készül a d2, ami sokkal komolyabb szintet fog képviselni: 2000/06-os pc guru-ra csorgattuk a nyálunkat osztálykiránduláson, amiben valami baromihosszú előzetest írtak róla :) az a nyár már a d2-ről szólt... meg utána a középsuli utolsó éve is: ki volt számolva, mikor kell elindulnom a buszhoz és ha volt még 2 percem, az pont jó volt egy hell mephi killre :D (innen a nick is... kedvenc bossom volt)

    na szóval a d2 már teljesen más világ volt: míg d1ben 16 random szint lefelé (+8 a hellfire), 4 szintenként változó környezettel... a d2 már egy kiteljesedett világ, ahol elvétve vannak 4-5szintes dungeonök meg barominagy outlandek :K bejárható területre teljesen más dimenzió a 2 játék...

    2000-es évek 2. felében jött a hír d3-ról... ennek követtem a fejlődését, tetszett, érdekelt... életem 2. játéka volt, amit előrendeltem (a másik a forza4 volt) ...kezdeti bakikat (szerverek terheltsége) leszámítva semmi problémám nem volt vele és az elmúlt 10 évben több ezer órát beleraktam :K közben a d1-2 is időszakosan előkerül újra és újra (d1 már hell mod-dal, ami érdekessé teszi)

    lassan kanyarodnék akkor az immortal-hoz: ennek már nem követtem a fejlődését, mert "mobilos játék lesz... abból meg nekem elég a puzzle quest" ...csak mivel a pc-s verziót is bedobták, akkor "oké, megnézzük" ...kb az lehetett a célja, hogy szondázzák a felhasználókat, mit szólnának, ha a d4 single pc+konzol lehetőségét kivennék és egy mikrotranzakciós lootboxot csinálnának belőle? :U ...ha így lesz és f2p modellt követnek, akkor 1 körre megnézem, de érzésre 1 hónap alatt ki fog nálam fújni az immortal, valamint a leendő d4 is, ha ugyanerre a modellre építenek... miközben a d1-2-3 az elmúlt 25 évben több ezer óra szórakozást nyújtott nekem :K

    ...bocs a hosszúért, csak kijöttek a betűk :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák