Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz ProEvoFan #2298 üzenetére

    Ez butus kis elmélet azt tudod ugye?:)
    Ennyi erővel nem kell 1K DPS feletti fegyvert venni mert az "drága" és a fent maradó összeget másra is elköltheted..
    Mint ahogy all resis cuccokat sem szabad mert megdobja az árát :)

    Azért 35M mert a rengeteg jó tulajdonság mellé, te még bepakolhatsz egyet ami akár 20% life is lehet..
    Ezzel nem azt akarom mondani hogy megérte volna vagy hogy megéri-e, de így konkrétan vettél egy tucatsapkát ami semmi extrát nem ad számodra... :N

    "így már nem fáj a +25%xp kavics hiánya."

    Ezt meg abszolút nem tudom hova tenni..
    Pont annyira esel el 25% EXP-től mint amennyire eddig elestél..
    Most mondjuk te tolod a X levelen Y EXP-ért amire ugyan úgy rá tudnál pakolni 25%-ot..ergo ugyan ott vagy csak a Blizz picit feljebb tekerte az egészet.. :K

    "Nekem ad +8300dmgt.Mutass egy 2.5 milliós itemet ami adna ennyi plusz sebzést?"
    Ögm kb egy hónapja hajtogatom neked az Andi sisakot..
    Miért mutassak mást? Az hogy, most jutottál el a vásárlásig az nem az én hibám..
    Ugrin +6K DPS-e meggyőzött míg az én 13K+ DPS-em nem, amit konkrétan tényleg egy hónapja magyarázok...hm? :U

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák