Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    Barátnős dologgal kapcsolatba nem írok sok mindent, Napközbe telefonon kibékültünk, most este msnen összevesztünk, napközbe nem tudtunk találkozni mert nem értem rá. Szóval nem vmi fényes a helyzet. Elvileg holnap suli után összefutunk, elvileg. Pedig ma vittem magammal az egyik kedvenc csokiját, és vékony alkoholos filcel ráírtam pár kedves dolgot hogy odaadom meg minden kibékülünk, erre megint ez van. Kezd elegem lenni lassan mindenből és mindenkiből. A suliba 500 óra van mindegyiken annyit tanulunk mint az állat, itthon is általába az van hogy tanuljak, közbe valószínű másik külön angol tanárhoz fogok járni, és persze a barátnővel legyek kedves aranyos megértő figyelmes meg minden ilyesmi. Néha én is besokalok, azt hiszem most jött el ez az idő. Holnap is 8:50-14:30ig folyamatosan óráim lesznek, kurva jó.

    2008.01.31. Csütörtök

    Reggel nagy nehezen fél7 fele felébredtem, szokásos kaja + busszal a suliba. Első óra digitális hálózatok volt. Egész érdekes, normálisan magyaráz a tanár, szerintem teljesen korrekt. Óra közbe kiderült hogy most csak 2x40 perc lesz az óra nem 3x40. Magamba meg is örültem, busszal go haza. Bekaptam 2 lekváros buktát, majd leültem a gép elé, szörf + ph! + füstölő + zene. 12:45re mentem angolra, egész jól ment. utána itthon lazulgatás. 4kor jött meg apu, egyből nekiálltunk a wcbe a villany kapcsolót megszerelni meg tegnap majdnem kiesett a falból, végülis 90fokkal el lett fordítva csak úgy jó, de működik. Aztán készülődtem és mentem vissza a suliba 6kor kezdődött a filozófia elmélet nevű tantárgy, fantasztikus volt mitne mondjak, jóhogy nálam volt a gangs london játék pspn, így nem untam halálra magam. Busszal go haza majd vacsira csirkepörkölt volt frissen krumplival. Utána átvittem az angol tanáromnak a pénzt. Anyunak mondtam hogy keressünk másik tanárt mert ez így nem buli. Annyira a tanítás minőségével se vagyok megelégedve + főleg az ár, 2400forint 45perc! szerintem kicsit kurva sok! na majd nézük vmi másikat remélem összejön. Este msn + zene. Lépek aludni fáradt vagyok és zaklatott, legszívesebben most egy hétre elvonulnák egyedül egy lakatlan szigetre és csak pihennék és elmélkednék, na majd álmomba, ha máskor nem is.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák