Hirdetés

Aktív témák

  • Messa

    tag

    Szerda

    Húú valami iszonat nehezen tudtam reggel kimászni az ágyból,mint húzott volna vissza,hogy ''nem mégy sehova'' :Y

    Be is értem időben. Eddig csak ''dolgozgattam'' ,de be kéne fejeznem egy anyagot,de word helyett mindíg a PH!-n kötök ki. Biztos valami Microsoft hiba :D

    Eltelhetne már ez a hét,mert nagyon elegem van belőle. Jobb volt szabin otthon nyugiban.Suliba is le kéne adnom pár dolgot + infot kéne gyülytenem pár cuccról,de valahogy olyan lusta vagyok,mint egy anyatetű :B

    Tükörbe nézve látom,hogy karácsony volt:megint felkaptam 2-3 kilót,bazz oda kéne figyelni a külsőmre,mert ilyen hozzáállással egyedül fogom leélni az életem. :((( Na tessék mormota üzemmód megint erőlködik,elkezdtem ásítozni :( kéne egy KV. Ezt a hetet csak koffeintúladagolással élhetem túl:) Hó sehol csak ez a marha hideg. Reggel aszittem mire beérek melóba lefagy a kezem,de itt is csak magamat okolhatom,mivel az albiban ott a sapkám+kesztyűm ,csak reggel már ott áltam a buszmegállóban mikor tudatosult bennem,hogy nem ártott volna elhozni,mert nincs éppen kánikula.

    Látom már 300 felett van a blogom látogatottsága(ez az már csak kb 1245 szor kell megnyitnom a saját blogom és egyből mindenki elképed,hogy milyen népszerű vagyok :DDD :D :C :DD )

    Félre a viccel,ráfanyalodtam a nyomi társkereső oldalakra, próba szerencse alapon,hát eddig csak a próba részét szagolgatom a dolognak. Lehet be kéne linkelni oda a blogom és akkor a próbától is elmenne a kedvem :W

    Jaj de lassaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan teliiiiiikkkkkk aaaaa hhhhééééétttttt :W
    Back to PH!

    Time is the fire in which you'll burn.

Aktív témák