Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Mercutio_ #23226 üzenetére

    nyugi, az ember-aki-lenyelt-egy-krumpliszsákot effektus 30 felett normális, én nem is küzdök ellene :D

    alapból nem ettem egy ideje semmilyen bolti kenyeret, mert itthon sütöttük, aldisat meg főleg nem, nem bízom a multis kenyerekben, ha rozs ha nem.

    viszont aránytalanul sok szénhidrátot vittem be éveken keresztül (sőt gyak. évtizedeken keresztül) azzal, hogy reggel két szelet kenyér, este két szelet kenyér, rá sonkasajt, vagy ami éppen volt. a szervezetem már jelzett heveny gyomorégésekkel, hogy nem kellene ezt annyira erőltetni.

    pár dolgot megpróbáltam, de ez az, ami bejött, hogy a szénhidrátbevitelt csökkentettem drasztikusan, mégpedig a reggeli és esti kenyér opcionális elhagyásával. nyilván nem nullázok, mert az inzulintermelésem felborulna ha nincs szénhidrát, csak ésszerűen csökkentek.

    előnyök: finomabb reggelik (nem a szokásos kenyérvalamivel pótmegoldás), nincs gyomorégés (szinte teljesen megszűnt, napokig kell hústúladagolást tartani hozzá, hogy előjöjjön), és úgy érzem, hogy kis mértékben, de épül le a szalonna a hordóról. most lepődtem meg, hogy már be tudom gombolni az öltönynadrágomat, igaz még feszül, de már összeér. ha így haladok nem kell öltönyt venni :D

Új hozzászólás Aktív témák