Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz hackeeeee #96045 üzenetére

    hát Hablatyologús már csak ilyen segítőkész... anno nekem is majdnem segített, csak türelmetlen vóótam, és ki maradt az életemből a vele történő telefonos távgyógyítás :C :R

    és végül KeresztApám, vót aki segített nekem, a sötét oldalról ;]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #96045 üzenetére

    ;)

    (#96054) hpeter10:

    Nem mutatott még magából túl sokat KékÖrdög kockája de amit eddig látni engedett az no comment, jó értelemben.. :D
    Nem akarom még elkiabálni mert mai project hogy kicsit megtépjük a bajszát és/vagy nagyjából megkeressük a hűthető végét de szerintem olyasmi fajta amilyet még nem láttunk..

    Maláj egyébként és már SGX-es.

    Egy kis BIOS tréfa okán lett csak LLC6-ra emelve, ugyanakkor szerintem nem számít a terheléses extra többlet mert LLC5-el is bírni fogja, ez ugye gyakorlatban annyi lesz hogy 1.35V-on belül megfutja a 4.7-et, ráadásul nagyon-nagyon jól skálázódik, szóval minden csak nem fesz éhes egyelőre..

    Kicsit jobban melegszik mint az enyém, azonos hűtő & fesz mellett durván 10-12fokról lehet beszélni de ez elvileg betudható a HT-nak is.
    Szerintem 1.45-ön belül maradva egy 4.9-es CPU van nála de mondom nem szeretném elkiabálni. :B

    Nagyon-nagyon leegyszerűsítve így nézett az ismerkedés az "alap" BIOS dolgok belövése után:

    - Mennyit nézzünk kezdésnek?
    - Legyen mondjuk 1.35V 4.5-höz..
    - Ok bírja.
    - Az jó, illenék neki.., menjen a 4.6.
    - 4.6? fesz?
    - Semmi, marad így, gögö lesz.
    - Ok, bírja..
    - Izé, kezdek irigykedni.. ;]
    - Ugyan már..
    - Menjen a 4.7.., na.., kifagyott?
    - Nem, bírja..! :)
    - Na ne idegesíts, shotot now, mennyire lett mennyi az annyi..
    - Küldöm..
    - Óóó hogy vinne el a rézfaszú bagoly bammeg ez naggyon szééép! :O :C

    Na ezen a fájó ponton (húúú bakker nálam most indult volna csak a "buli".. ;] ), egyikünket az ágy hívta, a másikat a lecsója.. :))

    Jó kis tyuning este volt btw, szeretem az ilyeneket, tudom kocka vagyok.

    (#96037) stratova:

    Az én genitáliáimat miért gyötörte volna, az bandi pizsamája! :DDD
    Hablaty nevű rágcsa rongy.., izé, akarom tudni az eredetét? :)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák