Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • szatocs

    őstag

    válasz szatocs #2787 üzenetére

    Uh, már nagyon idegesít a dolog...
    Ott vagyok most, hogy megint egyesével kezdtem el nézegetni a ramokat. 3 slot van. A CPU - hoz közelebb 2 egymás mellett szorosabban, meg egy kicsit alrébb. Legyen így a CPU - hoz közeli távolság szerint a legközelebbi a legkisebb számú = 1. Tehát az elhelyezkedés: 1.2..3
    Mind a 3 ram az első slotban tesztelve jó, a második slotban tesztelve jó, a 3. slotban pedig 2 jó, 1 - el pedig el sem indul a memória, addig jut a gép, hogy kiírja, hogy milyen bios van a gépen. És ennyi. Először már arra gyanakodtam, hogy ez az 1 memória lehet a hibás mindenért, de mivel a másik két slotban jó, ezért nem gondolom, hogy azzal lenne a gond. Ha pedig az lenne, hogy az alaplapnak a 3. slotja a rossz, akkor miért jó benne tökéletesen a teszt erejéig a két memória. Hibamentesen fut rajta a teszt.

    És ami a legidegesítőbb. Miért nem indul el a win telepítés pl úgy, hogy az első memória helyen van az a memória, amelyik minden helyen jó. De mindegyik helyre betettem, és sehogy sem ment a win telepítés. Megállt ott, hogy hardverkiépítés vizsgálata, pörög a cd, mint a bolond, vagy 2 másodpercig villog a dvd író ed - je, utána abbamarad, de a lemez még mindig pörög. DVD íróval nem lehet gond, mert írni tudok vele, miután már a win - ben vagyok.

    Valami okosat nem tudtok ajánlani, hogy mit csináljak?

    Win cd - m 3 éves, eddig mindig arról telepítettem, különös gondot fordítok arra, hogy ne legyen karcos, meg mocskos, meg semmilyen módon károsított a lemezem/lemezeim, így nem hiszem, hogy a lemezzel lenne gond.

    === Szatocs ===

Aktív témák