Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wicken

    tag

    válasz szilardf #1712 üzenetére

    ez teljesen világos, hogy egy termék nem lesz örökké új és korszerű, mindig jön ki újabb, jobb, korszerűbb. nem is ez volt a lényeg. :)

    a belseje majdnem ugyan az. ugyanott gyártják a chipet, nyákot, leginkább a burkolat más és a rajta lévő felirat.
    bizonyos termékeknél ez belső, minőségi jelzés is, de a mai világban ez elenyésző, illetve ami tényleg minőség, az annyival drágább is, egyszerűen nem éri meg az árát.

    volt nekem KardonHarmann házimozi rendszerem, akkor 1,5milla volt, de néhány hónappal később a gyereknek vásárolt LG, ami 35ezer forint volt se tudott kevesebbet, ha csak a hangzás volt némileg rosszabb...

    egyébként az Asus nekem sose jött be, mint számítógép alkatrész. két alaplapom is rossz volt, míg más márkáknál sose. kifogtam. belenyúltam. előfordul...

    de a lényeg az, hogy ha van két termék és az egyik újabb, korszerűbb (még ha nem is a legkorszerűbb, mert van már újabb is), többet is tud és még olcsóbb is, akkor nem értem mi itt a kérdés. :)

    a 1186-os meg nem 20ezerbe kerül. :) közel sem...

    ennyi erővel egy HD900-ast is hasonlíthatunk a HD2-vel, pedig az Asusnak is van magasabb kategóriás, csúcs terméke. vagy egy 150ezer forintos Dune...

    itt most az igényeknek megfelelő termék a kérdés, egy bizonyos értékhatárig.

    ha lenne média lejátszóra 300ezer forintom (egyébként lenne, de minek??), akkor se vennék annyiért. ezek e termékek amíg mennek, addig mennek, aztán kuka.

    a jelenlegi DVD lejátszóm is tökéletesen megy, de az újabb kódekeket már nem tudja lejátszani, támogatás nulla, 6 éves. hiába működi, nem fogom otthon lesegetni. kidobom.

Új hozzászólás Aktív témák