Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Asuras

    csendes tag

    Hali!

    Asus tulajok segítségét kérném! A tervem az, hogy szeretnék venni egy asus a9rp 5b002 laptopot! Viszont lenne egy-két kérdésem a típussal kapcsolatban.

    először is ha jól olvastam akkor ebben egy új M420-as 533 fsb-s celeron proci ketyeg amit egy 945ös chipsettel rendelkező alaplap szolgál ki. Az első kérdés ehhez kapcsolódik! Ha megveszem és később lesz rá keret, ki lehet e cserélni ezt egy core 2 dou-ra?

    A következő, hogy ebbe alapból 533Mhz-es ramok vannak. Jót tesz e a teljesítmény szempontjából, ha 667Mhz-eseket kér bele az ember?

    Az x200-as tudom hogy nem az a nagy játék megjelenítő, de egy unreal 2004 elmenne rajta? Ja és hol van ez teljesítményben egy 950-es intelhez képest?

    Arra lennék még kiváncsi, hogy az aksi kb meddig bírja?

    Ja és lenne még egy kérdésem, hogy mivel ebben nincs firewire csati, lehet olyan kártyát kapni vagy átalakítót, amivel képes lesz rá?

    Plusz egyébb véleményt is szívesen fogadok!

    Előre is köszi.

    U.i.: Tudom hogy a kérdésem nem minden szempontból ebbe a topikba tartozik, de remélem ezt elnézitek.

  • Asuras

    csendes tag

    Hali!

    Asus tulajok segítségét kérném! A tervem az, hogy szeretnék venni egy asus a9rp 5b002 laptopot! Viszont lenne egy-két kérdésem a típussal kapcsolatban.

    először is ha jól olvastam akkor ebben egy új M420-as 533 fsb-s celeron proci ketyeg amit egy 945ös chipsettel rendelkező alaplap szolgál ki. Az első kérdés ehhez kapcsolódik! Ha megveszem és később lesz rá keret, ki lehet e cserélni ezt egy core 2 dou-ra?

    A következő, hogy ebbe alapból 533Mhz-es ramok vannak. Jót tesz e a teljesítmény szempontjából, ha 667Mhz-eseket kér bele az ember?

    Az x200-as tudom hogy nem az a nagy játék megjelenítő, de egy unreal 2004 elmenne rajta? Ja és hol van ez teljesítményben egy 950-es intelhez képest?

    Arra lennék még kiváncsi, hogy az aksi kb meddig bírja?

    Ja és lenne még egy kérdésem, hogy mivel ebben nincs firewire csati, lehet olyan kártyát kapni vagy átalakítót, amivel képes lesz rá?

    Plusz egyébb véleményt is szívesen fogadok!

    Előre is köszi.

    U.i.: Tudom hogy a kérdésem nem minden szempontból ebbe a topikba tartozik, de remélem ezt elnézitek.

  • Asuras

    csendes tag

    hali!

    meg tudná nekem valaki mondani, hogy mit lehet elvárni egy x200-as vagy egy go 6100-as integrált videókaritól? vagy van valahol egy leírás, hogy milyen játékokkal kompatibilis?
    Nem játékra kell a noti, csak szeretném tudni, hogy mit tud.
    Egyébként ha valakit érdekel itt a link az intel integrált csodáinak képességeiről[link]

    vagy a fent említett videókártyákhoz képest hol van az intel gma950
    Valamint ha valakinek van vmi tapasztalata a3hf ill a6m notikkal kapcsolatban az is jöhetne

    előre is köszi a válaszokat

  • Asuras

    csendes tag

    válasz DjKoxi #4595 üzenetére

    hali!

    köszi a válaszodat, és szeretném megköszönni ezúton mindenki válaszát.

    Annyit még azért szeretnék kérdezni tőled, ha nem baj, hogy mennyi ideig bírja az aksi, mer ez azért lényeges szempont lenne. Azonkívül az unokatesóm a3h-ján sehogy sem tudtam működésre bírni a power gear4-et.

    ez a fényes kijelző szép? Ja és teljesítményben hol áll egy 2500+ os bartonhoz képest?
    Az unokatesóm 1600 M380-as celeronja körülbelül hasonló teljesítményt hozott.

  • Asuras

    csendes tag

    hali! DjKoxi válaszolt egy két kérdésemre, de azt sajnos még mindig nem sikerült kiderítenem, hogy az intel gma950 grafikus chip teljesítménye, milyen szinten van egy x200, vagy egy 6100go-hoz képest.

    Az általam kinézett laptop a következő linken található[link]

    ha tud valaki vmi információt kérem segítsen? Előre is köszi

  • Asuras

    csendes tag

    Hali!

    Az a kérdésem lenne, hogy aza ati-nak az x1150-ese mit tud egy x200-ashoz képest?
    Ja meg hogy lehet erősebb az nvidiának a go6100-asa két pipával mint az x200-as 4 pipával!
    plusz hogy a gma950 mennyivel erősebb egy 915-ös chipsetes integrált grafikás kártyánál?

    A válaszokat előre is köszönöm

    Ja és mikor jelenik meg a celeron m 5-ös szériája?

Aktív témák