Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz ArrayOfLilly #45616 üzenetére

    Igen, éves díj. Nekem most újul meg, de megéri, mert nem tudok egér nélkül létezni és hitetlenül profi a cucc. Az Apple gyári egérkezelése kritikán aluli és a Razer szoftverben sem testreszabható a görgetés, csak a gombok és a mutató mozgása. A Logitech egerek szoftvere nem lenne rossz, de sajnos a vezeték nélküli megoldások - külső kijelzővel 34 colon különösen látványosan - laggolnak.

    És még valami. Sokat leveleztem a fejlesztővel, hogy nagyon hiányzik a vízszintes görgetés finomítása és tapipadtól független megfordítása. Ezt is belerakta. A vízszintes görgetést (Shift + görgetés) és a dönthető görgőjű egerek támogatását én teszteltem a megjelenésig. Sőt, ez utóbbi továbbfejlesztett változatát még most is tesztelem. Hibátlan.

    A legtöbb ilyen és hasonló alkalmazás soronként kezeli a görgetést, ami kiszámíthatatlanná teszi bizonyos alkalmazásokban. Lásd iTunes, ahol egész mást jelent egy sor, mint a böngészőben. De persze tacspaddal nem jön ki, nem veszed észre, jelen esetben viszont ez a hiba is orvosolva van.

    A Trackpad-től fáj a kezem, egész nap nem tudom használni, kell az egér, viszont az Apple őrült gyorsulású, darabos görgetését gyűlölöm és számomra ez tökéletes megoldást nyújt. Egyébként nem kevés a pénz, de mivel az Apple magasról sz...rik az egér normális kezelésére (ami különösen szánalmas annak tükrében, hogy nincs egyetlen normális egerük sem), szerintem megéri. Nekem legalábbis.

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák