Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz wildufo #7729 üzenetére

    Ertem.
    No mi akkor Irany London:
    otthon 8 ezret be kellett fizetni , kaptam rogton cimet ,pontosan hova kell jonnunk. Ott mar le volt fixalva a dolog , fejenkent 65 font /het, de mivel kb 1 honappal kijovetel elott kiderult , hogy megsem a a Harringay roadra hanem a Hermitagere kerulunk (N4 , Manor House) , ezert elso honap utan mar csak 61 font per het lett. Az albi mar ott volt, nem kellett hot faradtan vegignezni tobbet, raadasul vasarnap erkeztunk, bementunk a lakasba, el is doltunk....

    Mi mikor odamentunk 7en laktunk eloszor, de a vegen mar 9en.
    Viszont novemberben jottunk, igy eszrevettunk jopar dolgot : egyreszt nagyon szukmarkuan adtak villanyra es gazra penzt. Foleg villanyra. Nehezen fogtak, hogy 40 font 9 emberre, villanyos vizmelegitovel keves.

    Szoba: hiaba az uj ablakok , nehol jott be a hideg, mindig para volt. Volt mikor mar csopogott a para a plafonrol...

    Ez meg eleinte nem volt gond, mert a haz amugy nem volt olyan veszes, (ez a kep meg ott keszult..)
    PAr kep meg onnet:
    [link]
    [link]
    [link]

    Arak:

    130 font egy double room , bills included , de ez small double volt ( 3.5*3.5m kb.) , plusz ket het depozit ( tehat 390et kellett rogton befizetnunk) . Minimalis tartozkodasi ido 4 het, felmondasi ido 2 het. Kulcsokert tan osszesen 11 fontot fizettunk, agynemut adtak, az megint kb 10 font volt.
    Sim kartyat is toluk kaptunk.
    Sajnos idovel jott par olyan "tipikus mentalitasu " lako , takaritasi rendet eleinte tudtuk tartani, utana par uj kibujt a dolgok alol...

    No de a vegen mar mindent mi inteztunk, a szelektivet mi vittuk, stb. mi toltottuk a gazt meg a villanyt, igy kicsit teli lett a hociponk . Elso honapokban vagy nem ezt a mentalitast lattuk, vagy nem tudom, de kijovetelkor kb pontosan azt lattuk mi is, amit kb te leirtal. Indulasnak jo , de inkabb vallalhato volt.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák