Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csobanandras

    tag

    válasz herrkoser #16363 üzenetére

    Hello,

    10+ éve foglalkozom informatikával, hálózatos vagyok.. be tudok tenni egy memóriát, hogy ne sérüljön.
    Én nem feltételeztem, hogy rosszat adtál el, mert nem lenne benne semmi logika, ahogy le is írtam.
    A bios a legfrissebben van. A memóriák ver5.30-asok.
    Ryzen R5 1600-as CPU, b350 tomahawk mobo. Default bios beállítással is próbáltam, amikor alapon (2133Mhz) megy a memória. Nem írtam, hogy rögtön kék halálozik, a rendszer bebootol csak aztán vagy lefagy, vagy nem tudok kattintani, (vagy BSOD). Csináltam képet a memtestről, el tudom küldeni. Phase 1-en végig ment, 1000 hibával, külön-külön is néztem, mindegyik dobott hibát.
    Nem elengedtem a dolgot, hanem feleslegesnek érzem nálad tesztelni, mivel elhiszem, hogy neked jó volt.
    A visszacserét pusztán arra alapoztam, hogy hátha vagy olyan kedves, ha már előtte vettem tőled pár órával, és volt rá másik vevőd, akkor vissza tudod venni.

    @Van aki tudna adni valami ötletet, mit állítsak a bios-ban, hogy müködésre bírjam? Igazából mindegy hány Mhz-n csak menjen, mert vizsgám lesz, és nincs másik memóriám.

    Előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák