Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DNReNTi

    őstag

    válasz Shingen #27187 üzenetére

    "lehettek az Alu kakasból kifolyólag konstrukciós hibák"?
    Peldaul? Van konkret eset, hogy problema volt vele?

    Egyebkent nem vagyok rola meggyozodve, hogy ket tok egyforma alkatreszt kepesek lennenek ket kulonbozo anyagbol eloallitani... Ellege anti-kapitalista (es luxus) huzas lenne, ket gyartastechnologiat (vagy beszallitot) fenntartani ugyanarra a feladatra. Azt hamarabb el tudom hinni, hogy evekkel ezelott az egyik fajta, most pedig a masik fajta alkatresszel szerelik a replikat (es ennek lehet anyagi oka is!), de szamomra logikus, hogy akkor az osszesen az ujabb van. Illetve, szerintem hamarabb lesz cseres a rugo, ami csapkodja a kakast, mint maga az emlitett egyseg, akar alu akar acel.

    En elhiszem, hogy jol korbe akarod jarni a kerdest, de kisse kezd szorszalhasogatas lenni ez az M9 tema. Eddig 3-4-5 ember irta le a velemenyet, es ebbol zero negativ, akar Vertec, akar sima M9, akar greengaz, akar CO. Tenyleg csak azt tudom tanacsolni amit PM-ben is irtam, illetve itt is volt mar rola szo, be kell menni egy boltba, megtapizni, megkerdezni, hogy mi mibol van rajta. Felre ne erts, veletlen sem szeretnem elvenni a kedved, szivesen segitek tovabbra is, de szerintem annyira melyen kiveseztuk mar ezt, hogy nehezen tudom elkepzelni, hova lehet meg ezt feszegetni. :DDD

    but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

Új hozzászólás Aktív témák