Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • User64476

    őstag

    válasz tibaimp #39 üzenetére

    Szerintem meg ez már elmegy az öncélú irányba. Side-by-side alig lehet megmondani, hogy melyik melyik. Feleslegesen drágítja a terméket egy nüansznyi különbségért. DLSS? Oké, van egy csokor játék ami támogatja, de akkor meg el kell tűrni az artifactokat. Vagyis megint az van, hogy majd a vas megoldja felskálázással ami az optimalizálásból kimaradt. Értem amit feljebb írtak, hogy a sportautónak is van piaca, igen, de a tuktuk mellett. Ha pedig így haladunk csak a sportautó lesz meg a nagy semmi minden fronton. Kényszerűségből elfordulnak az emberek a platformtól mert igazából elég egy tablet meg egy konzol, ami utána indokolja a beszántást mert hááát nincs kereslet az 1500 dolláros konzumernek mondott cuccokra, öngerjesztő folyamat.

  • Chaser

    titán

    válasz tibaimp #39 üzenetére

    dobdmá' piacra és veszek :K
    az rt külön műfaj, ez a harmadik gen nv-nél és még mindig csak kezd beindulni, ez nagyon nem a lowend szegmens kiváltsága
    ilyen 50e ft-os értelmes vga-t meg sztem el lehet felejteni rt nélkül is, amilyen a ft árfolyam ahhoz usd-ben nagyon alacsony ár kellene
    jobb árfolyam mellett voltak annyiért 1650s-ek pl, amik már használhatóak voltak
    és szerintem már ez is off, nem nagyon törődnek már azzal a szegmenssel, 3xxx-ből semmi nem jött ki 3050 alatt, amd-nél meg csak az a csodás 6500 aminek már az msrp-je is röhejes volt...de ugye megtehették

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák