Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blade666ii

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy hozzáértő segítségét kérném.
    Szóval mondanám is a problémámat. Vettem egy UE40ES6100W Slim LED Smart TV. Ezt a TV-t hozzá akarnám csatlakoztatni a számítógépemhez. A videókártyán van egy VGA és egy DVI csatlakozó. Utána jártam a neten, hogy DVI to HDMI kábelt kell vennem, és ahogy össze kötöm a TV és a Gépet, akkor már tudom is használni, mint pl. HD filmek vagy 3D-s filmek nézésére. Nagy örömömre ma megjött a TV, össze is tudtam csatlakoztatni a Gépet és Tv-t. Ez eddig szép és jó. De! most jön a problémám, ugye a gépemen van 3D HD 1080p film, pl Én a robot című film. Nos elindítottam, KMPlayer,PowerDVD (legújabb) meg még Splash PRO EX v1.13.1 programokkal. Ami változás volt, nos az egy nagy semmi nem volt, nem volt 3D, nem volt semmi. Pl ennél a filmnél mikor elindítom, duplázva látom a képet, mintha meg lenne felezve a filmlejátszón a kép, és a jobb és bal oldali képnél ugyan az a film megy. Nos ezt hogy tudnám megoldani, hogy a TV-n 3D-ben lássam? Semmi funkciót nem találtam a programokon belül, a TV-n sem találtam semmi beállítást. Valami drivert kellene frissítenem gépben? Tv-ben? Jah és még van vagy 6 ilyen filmem, és mindegyik filmnél "felezve" látom a képet.
    Ötletek?
    Köszi aki reagál :)

    blade666ii

  • blade666ii

    csendes tag

    Én butaságom volt, jobban kellett volna átnéznem a Tv beállításokat, megtaláltam a 3D funkciót, hát őszintén nem vagyok elájulva tőle, úgy érzem fölösleges volt 3D-s Tv-t venni... De egy újabb probléma áll fent :) Van olyan filmem, ami vízszintesen van "duplázva", olyan funkciót viszont a TV-n nem láttam. Vélemény? :)

    blade666ii

Új hozzászólás Aktív témák