Informatikai rendszergazda

Cég: Tatabányai Törvényszék

Feladatok

Teljes munkaidős állás. Feladatok: szerverek üzemeltetése, telepítése, munkaállomások üzemeltetése, informatikai rendszerek teljes körű felügyelete, felhasználók támogatása helpdesk rendszerben. Elvárás: felsőfokú szakirányú diploma. Szakmai területen szerzett tapasztalat, Windows Server, Active Directory, SCCM ismeretek, Linux szerver ismeret előnyt jelent. Kínálunk: cafeteria, utazási hozzájárulás, vállalati mobiltelefon és laptop biztosítása.

- Szerverek üzemeltetése (Windows, Active Directory, Linux, Web, Adatbánzis) , telepítése, konfigurálása
- Munkaállomások üzemeltetése (Windows 7, Windows 10)
- Informatikai rendszerek teljes körű (hardver-szoftver) felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárítása
- Felhasználók támogatása helpdesk rendszerben
- Adatmentési folyamat működtetése, felügyelete

Végzettség

felsőfokú szakirányú diploma

Nyelvtudás

nincs

Nyitott, rugalmas, kompromisszumkész, jó csapatjátékos. Jó problémamegoldó és jó kommunikációs készség.

Munkakörnyezet

Kiváló informatikai csapat, kellemes munkahelyi légkör.

Szakmai tapasztalat

Szakmai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

A Tatabányai Törvényszék illetékességi körébe tartozó Tatai és Komáromi Járásbíróság a munkavégzés helyszíne, a betanulás ideje alatt részben Tatabánya.

Cafeteria, utazási hozzájárulás, szolgálati idő elismerése, ruhapénz, nyuszipénz, üdülési hozzájárulás, menedzser szűrés.

Bruttó fizetés

300000 - 530000 Ft