Hosting operátor / IT support munkatárs

Cég: Rackforest Kft.

Feladatok

Magyarország egyik legintenzívebben fejlődő, szerverbérléssel, üzemeltetéssel és hosztinggal foglalkozó cégeként bővülő csapatunkba keressük új munkatársunkat Budapest szívében található irodánkba!

- Tárhely szolgáltatásokkal, domainekkel kapcsolatos tanácsadás- és első szintű hibaelhárítás
- Teljes körű domain és CPanel ügyintézés
- Kapcsolattartás az ügyfeleinkkel telefonon és a bejelentéskezelő rendszerben
- Szervereink karbantartása Budapest 3 helyszínén jelenlévő szervertermünkben (VIII., X., XIII. kerület)
- A hardver eszközök karbantartása és felépítése, a hardver komponensek nyilvántartása
- Teljes körű dokumentáció

Végzettség

Érettségi

Nyelvtudás

Alapfokú angol nyelvtudás

Kit keresünk

- Ügyfélorientált gondolkodásmód
- Lendületes, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára is
- Jó szervező- és kommunikációs készség, priorizálás
- Problémamegoldó személyiség, rugalmasság, terhelhetőség

Munkakörnyezet

Hoszting operátor kollégáink munkája fizikailag helyszínhez kötött, ezért hétfőtől péntekig normál munkaidőben az irodából dolgoznak, minden szükséges munkaeszköz biztosításával.

Szakmai tapasztalat

- Minimum 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Domain, szerver, tárhely, VPS ismeret
- Műszaki érdeklődés
- Szerver szerelési tapasztalat

A cég tulajdonosai azzal az elhatározással alapították meg a RackForestet, hogy Magyarországon is elérhető legyen olyan professzionális szolgáltatás a szerverbérlés, - üzemeltetés és hoszting piacon, amely a legmodernebb eszközök, infrastruktúra előnyeit kihasználva, árait megfizethető szinten tartja, miközben világméretű cégekre jellemző stabil, megbízható szolgáltatást nyújt. Ha ezek az értékek értékek neked is fontosak és szeretsz önállóan, mégis egy kiválóan képzett IT csapatban dolgozni, akkor TÉGED KERESÜNK, hogy büszkén képviseld a RackForestet!

Egyéb juttatások

- Bejelentett, versenyképes fizetés
- Céges szintű bónusz
- Teljesítménybónusz
- Egy intenzíven fejlődő cég tagjaként hosszútávú, veszélyhelyzet esetén is stabil perspektívát nyújtunk a szakmai fejlődéshez
- Izgalmas feladatkörrel és komplex feladatokkal fogsz találkozni
- Fiatalos, családias légkörben dolgozunk

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft