Site reliability engineer

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

Cloud native alapú projektekhez és rendszerekhez keresünk site reliability engineer (mérnök) munkatársat. A projektek felhős, elosztott környezetben működő, több ezer főt kiszolgáló, nyílt forráskódú technológiákon alapuló megoldások core és integrációs elemeinek fejlesztését valósítják meg.

- OpenStack, Kubernetes alapú, elosztott infrastruktúra fejlesztése és fenntartása
- Elosztott platform szolgáltatások cloud-native alapú fejlesztése
- Integrációs, telepítési, felügyeleti megoldások kidolgozása, dokumentálása
- CI/CD, deployment folyamatok definiálása, támogatása
- Új technológiák bevezetésében részvétel

Végzettség

Informatikai területen szerzett középfokú végzettség

Nyelvtudás

alapfokú angol nyelvismeret

Kit keresünk

Akinek van:
- Önálló, felelősségteljes munkavégzése
- Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállása
- Precizitása, a munkára való igényességre
- Jó problémamegoldási - és együttműködési készsége
- Motiváltság, tanulásvágy és fejlődési igénye
- Tudásmegosztása

Munkakörnyezet

- Rendszer-integrációs, devops jellegű munka, fejlesztői hangsúllyal
- Lehetőség mind rendszermérnöki, mind programozási feladatokba bekapcsolódásra
- Kapcsolódás azonosítási és jogosultság kezelési fejlesztésekhez
- Külső és belső képzések során szakmai fejlődési lehetőség

Szakmai tapasztalat

- Virtualizációs alapismeretek
- Általános gyakorlottság Docker, Kubernetes technológiákban
- MinIO ismeret
- Azonosítási technológia ismerete (SAML, OIDC, LDAP, Radius)
- Git, Ansible (vagy hasonló), SSH ismeret
- Legalább egy script-nyelv ismeret

Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol! Nálunk elsősorban a tudásod, a szakmai tapasztalatod, a tanulásvágyad, az elhivatottságod és nem a végzettséged számít! Dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában.

Egyéb juttatások

- Cafeteria juttatás
- Otthoni munkavégzés lehetősége

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft