Szerviz vezető

Cég: Ideaszerviz Kft.

Feladatok

Szeretnék olyan emberrel együtt dolgozni aki képes úgy vezetni az üzletet, mintha a sajátja lenne. Keresem a jobb kezem!

Fő profilom a Mac-ek szoftveres és hardveres problémáinak orvosolása, így olyan embert keresek, aki 2-3 éves tapasztalattal rendelkezik.
Az sem gond, ha nem vagy jártas az iPhone-ok szervizelésében, a betanításra van lehetőség.

Munka idő: heti 5 nap ( 9 óra )
Hétvégék megosztva

Ha úgy érzed magadra ismertél és készen állsz egy új kihívásra kérlek külddel fényképes Önéletrajzodat a mac@ideabuda.hu e-mail címre.

Munkalap felvétel
Szerviz feladatok elvégzése

Végzettség

érettségi

Nyelvtudás

Angol

Kit keresünk

jó kommunikációs képesség
probléma megoldó képesség
önállóság
céltudatosság

Munkakörnyezet

Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítok, számomra az a fontos, hogy együtt , összhangban , jó munkahelyi légkörben vezessük az üzletet.

Szakmai tapasztalat

2-3 éves tapasztalat Mac szoftveres és hardveres javításában

Egyéb juttatások

Plusz juttatások az eredményes munka után

Bruttó fizetés

450000 - 550000 Ft