Tesztelő

Cég: Sessionbase Kft.

Feladatok

Előnyként értékeljük:
• Jira hibajegy kezelő rendszer ismerete,
• Confluence dokumentáció kezelő rendszer ismerete
• SQL alap ismeretek

Saját fejlesztésű ügyviteli rendszerek funkcionális és regressziós tesztelése
• Tesztesetek megtervezése és végrehajtása
• Tesztelés eredményének dokumentálása
• Fejlesztés során felmerülő hibák felderítése
• Hibajegyek létrehozása, kezelése
• Hibajavítások nyomon követése
• Saját munkával kapcsolatos dokumentációs feladatok ellátása
• Kapcsolattartás más érintett területekkel
• Együttműködés a fejlesztőkkel

Végzettség

Szakmai végzettséget előnyként értékeljük

Nyelvtudás

nincs

Kit keresünk

• Precíz, pontos, önálló munkavégzés
• Jó kommunikációs készség
• Csapatmunkára való nyitottság
• Jó probléma megoldó készség
• Analitikus gondolkodás
• Áttekintő képesség, folyamatszemlélet, rendszerszemlélet

Munkakörnyezet

Irodaházunk a XI. kerületben, személygépkocsival és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető helyen van. Csapatunk nyitott és motivált.

Szakmai tapasztalat

IT tesztelésben szerzett minimum 1 év tapasztalat

Cégünk családi vállalkozásból nőtte ki magát. Fő profilunk a szoftverfejlesztés. A folyamatos növekedés miatt keressük új Munkatársunkat tesztelő munkakörre.

Egyéb juttatások

Modern munkakörnyezet és munka eszközök, céges telefon

Bruttó fizetés

400000 - 600000 Ft