IT auditor

Cég: ABT Hungária Tanácsadó Kft.

Feladatok

Ha szimpatikusnak találod a feladatokat és a cégünket, akkor várjuk érdeklődésedet!

Informatikai rendszerek auditálása: Adatbiztonsághoz és könyvvizsgálathoz kapcsolódó informatikai auditok lebonyolítása.
Kockázatelemzés: Kockázatok feltérképezése, valamint javaslatok kidolgozása.
Compliance projektek: Ellenőrzések végrehajtása a szabványok és irányelvek betartásának biztosítása érdekében.
Informatikai támogatás: Belső ellenőrzési funkciók támogatása és fejlesztése informatikai területen.
Junior kollégák mentorálása és koordinálása.
Hazai projekteken túl külföldi projektekben való részvétel.

Végzettség

Gazdasági vagy informatikai felsőfokú végzettség

Nyelvtudás

Aktív angol nyelvtudás

Tanulási hajlandóság: Szívesen tanulsz és ismerkedsz meg új rendszerekkel, folyamatokkal és nem bánod, ha új kihívásokkal szembesülsz.
Önálló munkavégzés: Munkádat felelősségvállalással, magas fokú precizitással végzed.
Tanácsadói attitűd: Képes vagy proaktívan hozzáállni a feladatokhoz, tudsz az ügyfél fejével gondolkodni.

Munkakörnyezet

Az ABT Kockázatmenedzsment üzletága az elmúlt tíz évben Magyarország egyik legerősebb Risk & Compliance csapatává vált. Ügyfeleink és a ránk váró kihívások szintje az iparág meghatározó szereplőihez, a négy nagy tanácsadó céghez hasonló, viszont 10 fős csapatunk megőrizte az alapításkor vallott szakmai színvonalat és emberközpontú hozzáállást.

Szakmai tapasztalat

Legalább 2-4 év tapasztalat a területen.

Cégcsoportunk, az ABT Treuhand 1980-ban kezdte meg működését Zürichben és lassan több, mint Magyarországon is jelen vagyunk. Várunk munkatársaink közé, ha szeretnél multinacionális cégeknél tanácsadással foglalkozni, miközben az ABT nagyszerű, összetartó csapatába tartozol!

Egyéb juttatások

Éves bónusz
Nyelvtanulás támogatás

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft