IT szerviz technikus , webshop adminisztrátor.

Cég: Alpha laptopszerviz Kft.

Feladatok

Pécsi laptopszervizbe keresünk első sorban webshop adminisztrátort akinek a feladata laptopok szétbontása , a laptop alkatrészek árazása, termék leírások elkészítése és feltöltése a webshopunkra/vaterára.

- laptop bontás
- leírások elkészítése, termék feltöltés
- csomagok összekészítése

Végzettség

középfokú

Nyelvtudás

Legalább alapfokú angol nyelvtudás elvárás

Kit keresünk

-lelkiismeretes munkavégzés
- fejlődő képesség
- érdeklődés az informatika iránt

Munkakörnyezet

Számítógép, laptop szerviz Pécs belvárosában.

Szakmai tapasztalat

- informatikai/elektronikai végzettség előny
- tapasztalat laptop szakszerű szétszerelésben
- számítógép komponensek ismerete

Cégünk fő tevékenységi köre a laptop, tablet és PC javítás emellett forgalmazunk új és használt alkatrészeket.

Egyéb juttatások

Nincs

Bruttó fizetés

120000 - 150000 Ft