Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz ollie #22014 üzenetére

    ez sajna igaz, tier 7-8 arty-t nem lő ki semi 1 lövésből, kivéve arty, és 150mm vagy feletti ágyúval rendelkező tank.

    PL. az IS-4 nagy valószínűséggel 2 lövéssel tud végezni a tier 7-8 arty-val, míg az arty kilövi az IS-4-et 1 lövéssel, persze, ha szerencséje van.

    -=Витя=-

  • Arpee78

    senior tag

    válasz ollie #22014 üzenetére

    Arty ellen HE lőszer kell, aránylag könnyen átütheti a páncélzatát, nagyobb rombolást végez mint az AP. Plusz ezek nyitottak, ami szintén érv a HE mellett. Másrészt igen nagy bajban van az az SPG amelyik látható az ellen számára, még akkor is ha az első lövésed csak megkarcolta. Aztán ha nem pusztul meg az ellen az első lövéstől, mennyi idő kell az újratöltéshez egy SPG-nek és mennyi egy med/heavynek?

    Az artyk végleges kitiltásához nem lehet indok, hogy 3 lövés kell az elintézésükhöz. Csak az lehetne, hogy nem lehet védekezni ellenük. Van aki aránylag jól tud védekezni, van aki nem. Aki nem az a normál tankokkal szemben is esélytelen.

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz ollie #22014 üzenetére

    Szerintem nem sértégetet, viszont veled értek egyet Arty ügyben.
    (egy játékfórumon ne legyen már a moderátori rangod pajzs, mert akkor nem állnak veled szóba, szét kéne választani a két státuszt. legyél moderátor amikor arra van szükség, de az itteni beszélgetésekben csak "ollie" vagy)

    Olvastam olyan fórumot, ahol Arty-sok kuncognak a sok balfék tankoson.
    Itt legalább nem ez megy csak a poziciójukat védik.

    Arra válasz nem jött, ha XP/kredit fronton nem éri meg és még a stat-ot is rontja az Arty-zás akkor mi a csudának használják??????

    ---
    (ismétlem: szerintem a játékmenetet gazdagítja, ha van Arty, de ha a csapatok 30-40% Artysta akkor az már túlzás, és tulajdonképpen csak kill vadászat a részükről, lehet ezt magyarázni, de ilyen esetekben az artyk mindig többet ölnek és sebzési rátájuk is nagy lehet hiszen a tankok meg sem mozdulnak jószerivel)

    [ Szerkesztve ]

  • Sanya

    nagyúr

    válasz ollie #22014 üzenetére

    igazából ha artyval játszom, 1 lövésnél többet sosem bírok ki.
    mellesleg tényleg megfigyelhető a pontatlanság, melyet írtak korábban mások is. máskor dühítően pontos nagy sugarú fókusznál is, majd másnap ugyanolyan csapatoknál, főleg magasabb tierű tankok esetében nemhogy nem a tankot találom el, hanem több10méterekkel elé/mögé lő az arty 100+10%-os lövész esetén is.

    ui: tegnap nagyon sértőt írtam? nem sokmindenre emlékszem, legális tudatmódosító hatása alatt voltam, elnézést érte.

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Aktív témák