Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atti777

    senior tag

    válasz rlazol #111540 üzenetére

    +1 tieres MM-mel is hozzá lehet szokni a nagyobb tankokhoz, csak akkor már esélyed is van ellenük tenni valamit. A "több xp jár ha nagyobb tankot lősz, gyorsabban lehet fejlődni" meg az "ilyen-olyan kitüntetés nem lehet megkapni csak +2 tierben" az ugyanolyan fordítva ülönk a lovon szituáció, mint hogy azért nem limitálják 5 alá az artyk maximális számát, mert akkor nem kaphatnád meg a Pascucci's-t...
    Szakadjunk el a KV-1-től meg a Type 91-től, vegyük a Matildát: top tierként szinte op, +1-ben elmegy, +2-ben töltelék, lassú, a páncélja már semmit nem ér, a sebzése kevés, 2-3 lövésnél nem bír többet.
    És kb az összes tank ilyen, ami a páncéljából él, top tierként király vagy, +1-ben még elvagy, de +2-ben már csak free fragnek számítasz.
    Nem véletlen hogy a Mauschen sem került be a játékba, nem tudták úgy balanszolni, hogy top tierként ne legyen rohadtul OP, de tier X-ben is használható legyen.
    Egyébként már csomószor előfordult velem, hogy én voltam az _egyetlen_ low tier a csatában, akkor üljek be a sarokba, és mondjam azt, hogy nem az én dolgom bármit is csinálni, mert nincs a szintemnek megfelelő ellenfél?
    A +2 tieres tank mindenben jobb, szóval ha összefutsz eggyel, még elmenekülni sem tudsz, mert ő a gyorsabb, nagyobb tűzerejű, jobb páncélzatú, jobb látótávú és több a hp-ja.
    Kis tierekben ez hatványozottan igaz, ott a +2 tier egy teljesen más világ.
    És attól hogy régebben rosszabb volt, még nem lesz jó a mostani rendszer. Azért mert nem vernek meg a villamoson, csak leköpnek, az már jó utazásnak számít? Szerintem nem.

    Путин, иди нахуй!

  • EQMontoya

    veterán

    válasz rlazol #111540 üzenetére

    Nyilván nem a T3-as feladata kilőni, de ha visszaolvasol és szövegértelmezéssel is próbálkozol, akkor láthatod, hogy az ilyen meccsek kevés kivételtől eltekintve úgy néznek ki, hogy van 7-9 +2-es tank, és nyilván nem a leggyengébbek fognak előre jönni, tehát legnagyobb eséllyel csak ezekkel találkozol, ha előre mész, ha megpróbálsz óvatos lenni.

    Atti777: minden szavaddal egyetértek. :R

    [ Szerkesztve ]

    Same rules apply!

Új hozzászólás Aktív témák