Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Na kérem szépen, végeztem a kísérlettel, hogy milyen hatása van a teljesítményre a prém kajának. Ugyanabban a napszakban mentem, kb mindig ugyanannyi csatát felváltva prém kajával és nélküle. Random mind.

    Az N1 kredit a nettó kredít mínusz a felhasznált fogyóeszközök teljes áron (mindenből van készleten, ezért nekem kellett kiszámolnom, mert a program alapból ugye nem mutatja ilyenkor). N2 kredit esetében meg az akciós árat vettem figyelembe. Nekem mindenből van készleten bőven, mert bevásároltam rendesen az akciókban, úgyhogy igazából az n2 volt a valós bevételem átlagban.

    Tanulság annyi, hogy a JT8.8 esetében látszik egyedül komoly hatás és ha sikerül akcióban bevásárolni, akkor még a kredit is hasonlóan marad. A t34 is tulajdonképpen akciósan bevásárolva végül is vállalható, de a tankon magán nem éreztem a javulást, de ez szubjektív persze. A su-val képtelenség kitermelni és javulást sem éreztem.

    A JT8.8 tényleg úgy viselkekedik, mintha egy sebész szikéje lenne a 132%-os lövésszel, nem tudom ezt máshogy leírni. Iszonyú pontos lesz, gyenge pontokat sorozatban belövi. Egy gond van csak, hogy a tűzoltó berendezés helyére megy. 21 csata alatt egyszer kellett volna a tűzoltó, tehát elvileg vállalható a kockázat, ha vigyáz az aljára az ember és ez még javítható is tovább a legénységi tulajdonságokkal (megelőző karbantartás, tűzoltó).

    A teljes file is megvan, minden csata részletével, de szerintem sokat nem mondana, elég az összesítő. Ha valaki bármi más részletre kíváncsi, akkor kérdezzen.

Új hozzászólás Aktív témák