Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    Mai első csatámmal meg is lett az első ász mióta újrakezdtem.
    8-as prém progetto tier10-es csatában. Jó szoros és taktikailag érdekes csata volt ami elég ritka manapság.
    Nagyon nagy hátrányban voltunk szinte biztos volt a bukás. Tudtam hogy az egyetlen esélyünk a győzelemre ha visszamegyek körben és a hegynél minden mindegy alapon megpróbálom letolni őket lehetőleg minél gyorsabban még mielőtt a túloldalt meghalnak a mieink a túlerő ellen. Ez az egy taktikai döntés megfordította az egész csatát.
    Követtem el azért sok hibát mert még lassan forog az agyam ha gyorsan kell dönteni, tudtam hogy az fv td rám tud lőni mégis megálltam amikor a skorpióval harcoltam és szerencsém volt hogy nem szedett ki egy lövéssel, tudtam hogy a leopard ott van a kijárónál és arra vár hogy elinduljak felé, kerülhettem volna hogy ne tudjon kispotolni de lusta voltam, de szerencsére pattant rólam. Szóval van még mit fejlődni, de eddig nem rossz. Ma csupa ilyen ász és első osztályos köröket mentem vagy nulláztam, elég nagy a hullámzás még a játékomban, de jobban megy mint azt vártam a hosszú kihagyás miatt.

    236e kreditet szereztem egy csatával, nem rossz profit: [kép] :)

    [Replay]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák