Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    Ma sikeresen megvettem a Win 8-at. Eddig van nemi urom az oromben. Eloszor is az upgrade asszisztens bar letoltotte es elkezdte a telepitest, ujrainditas utan hibauzenettel a win 7-re valtott vissza. Erdekes modon, a Microsoft nem engedte a teljes verziot letolteni, igy maradt a torrent, amit a meglevo kulcsommal aktivaltam...vicces, meg akkor is ha torrenten hivatalos verzio van fent.
    Az asztalt inkabb be se hozna, mert kb win 95 feluletet idez, amugy gyonyoru a rendszer.

    Nem ertem azt se, minek indit meg egy Chome-ot, ha azt az asztalrol es a kezdokepernyorol egyarant megnyitom. Nem lehetne, hogy ugyanazt hozza be?

    A skype, ha jol latom, nem tud fajlt kuldeni-fogadni?

    A laptopom ventije mint ha jobban porogne. Nincs valami tile temp program esetleg?

    A skydrive integracio nagyon kellemes, de par dolog nem tiszta. A szinkronizacio tovabbra is letolt minden fajlt rola? A windowson belul ha fel is toltok valamit, azt mar megosztani nem tudom?

    Kicsit olyan, mint ha egy rakas jo es modern otletet beletettek volna, csak csesztek befejezni...

Új hozzászólás Aktív témák