Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz DigitXT #47711 üzenetére

    Korai volt az öröm. Kb. 10 percet ment a gép, majd kép el... Következő indításnál a lap lesípolta, hogy "nincs VGA a gépben". Már nem tudom, hogy sírjak-e, vagy nevessek az egészen. Annak örülök, hogy a vinyók nem kaptak az áldásból, és most talán csak a VGA vacakol: a slotja vizes, vagy vmi... Látni nem látom, de ez van, szétkaptam, fújatom a böszme ventivel...
    ---
    Nem tudja vki, hogy honnan lehetne 19/13-as csövet szerezni azonnal (pl. holnap)? Esetleg HF egyenes csatikat+bilincseket? Nem vagyok elégedett a csövezéssemmel (se): sem a kör, sem a csatik, semmi nem kóser. Leereszteni/feltölteni halál. És a gépház nem tetszik már, fasza...:O Nem tudom, mit tegyek, merre lépjek: mostanra totál kivagyok az egésztől...
    ---
    Ha eladnám az egész vizes hóbelevancot, mennyit kaphatnék érte? Gondolom az új ár kétharmadát is nehezen, főleg a prémium cuccoknál. (Radi, ventik, szabályzó, VGA, ha magához tért, stb.) Nehéz ügy.:O Nekem csak a csend miatt kellett a víz, nagy tuningot nem nyomok.
    ---
    Váltsak SB-re? Legyen levegős, és tegyem ki a hűtő mellé a házat, ott hangoskodjon? USB-ket (bill+egér) meddig lehet hosszabbítani? Repeater kell? HDMI max. hossza? Ha a vinyók/SSD-k rendben vannak (úgy néz ki), a többi csak pénz kérdése. Adatokat nem lehet pénzért venni (max. mondjuk a Kürtnél.) Pénz persze rohadtul nincs most. Max. akkor lenne mozgásterem, ha végleg kiszállnék a vízhütésből. Hajlok is rá, meg nem is... Nem tudom.:( Ha vannak tippjeitek, szívesen veszem.:R Bocs a hosszú HSZ-ért.

Aktív témák