Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    Jelentem, holnap repul az EheimStationII a gepembol.
    Nem eleg, hogy harmatgyenge letere eleg hangosan morog, meg reped a plexi tartalya, elobb majdnem megfozte a 7900GTO-mat.

    Onnan vettem eszre, hogy iszonyuan belassult a Win, pedig csak forumoztam, TVt neztem, meg egy kis torrent a hatterben, ehhez kepest taszkvaltaskor 10mp kepregeny, mire a masik ablak elojott, sot allt kozben a TVtuner kepe.

    Everestet nezem, 120C a GPU :O :W
    Emelem a szivattyut, razom, nem morog, bazinagy legbuborek all a GPU blokk alatt.
    (Tudnam honnan lett levegos a tegnapelott utantoltott rendszer?)
    Gep szetszed, tapkabelek sincsenek kicsuszva, pumpa megis all.
    Atmozgatok mindent, gep bekapcs, jeee, eppen mukodik.
    Kerdes: meddig?

    Utodja mar megvan, a gepembe eredetileg szant pumpa lesz az.
    Zoli anno elegge lesajnalta a masholvett Aseteket, pedig csak annyi baja volt, hogy a 10mm-es beledugos gyorscsatija szokokutat jatszott a 8/11-es hajlekony csovekkel.
    Egyszerubb volt radumalnia a noobot erre a !@#$%^&*( EheimStationra, mint elkuldeni vizvezetek szakuzletbe, ahol 200Ft volt a 2 ket fem csoszukito, amivel bele lehet tekerni a 11-es kulso atmeroju csonkot az Asetek 10-es gyorscsatijai helyere...

    Tanulsag: Jol utana kell jarni a dolgoknak, mielott hideg fejjel dont az ember, ahelyett, hogy a sokat dumalo kereskedo kihasznalja az ember tapasztalatlansagat/turelmetlenseget.
    Reszemrol legalabb 20k-ba fajt ez a manover.

    BTW, megrendelt S775 backplateeket mikor lehet atvenni Pesten?

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Aktív témák